be-tarask.wikipedia.org
2003200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018
JanuaryFebruaryMarchAprilMayJuneJulyAugustSeptemberOctoberNovemberDecember
12345678910111213141516171819202122232425262728293031

Most active pages
8 October 2018

UsersEditsRevertsDiffVolumeSizeTitle
1312 k12 k12 kВера Менчык
234.3 k4.2 k4.3 kРасейскі крыж
1118 k17 k17 kІнстытут мэліярацыі
22718834718Ганнаўка
113.1 k3 k3 kМіхаіл Біцан
113.8 k3.7 k3.7 kПекалін
113.2 k3.2 k3.2 kПрафэсійна-тэхнічная адукацыя
139489483.8 kІнстытут ільну
2204012 kТыбэцкі аўтаномны раён
112.3 k2.2 k7.9 kВышэйшыя навучальныя ўстановы Беларусі
2204197 kФранцішак Скарына
111.6 k1.5 k8.3 kIntex-press
111.5 k1.5 k3.9 kБрудзэў (Каліскі павет)
124234239.3 kСпортынг Лісабон
12200216200Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету па гульнях на дошцы
1162462414 kАшмянскі раён
1155955943 kАшмяны
11-54654677 kРэспубліка Карэлія
11318318318Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету паводле відаў спорту
11279279279Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету па шахматах сярод жанчынаў
11270270270Катэгорыя:Інтэлектуальныя спаборніцтвы
11246246246Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету па шахматах
112432439.8 kКірыл Рэліх
11244244244Катэгорыя:Чэмпіёнкі сьвету па шахматах
11219219219Катэгорыя:Спаборніцтвы ў гульнях на дошцы
11218218218Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету па інтэлектуальных гульнях
11989898БФБ
11203203203Катэгорыя:Шахматныя турніры сярод жанчынаў
12002.1 kДзьмітры Тамела
1130530578 kАдукацыя ў Беларусі
11696911 kБрага (футбольны клюб)
11164164164Катэгорыя:Чэмпіянаты паводле відаў спорту
112542545.1 kМасуд Шаджаі
11135135135Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету сярод жанчынаў
1111911910 kКанвелішкі
11107107107Заслужаны трэнэр Беларусі
11-2222221.7 kЎільям Гогарт
111061067.8 kНовы чарнобыльскі саркафаг
11103103967Хасэ Капаблянка
11989898Адамова (Вярэнаўскі раён)
1185854.4 kЯнка Журба
11767647 kСьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Полацкага раёну
11676767Хасэ Рауль Капаблянка-і-Граўпэра
11-18018027 kАльшаны (Столінскі раён)
11676767Хасэ Рауль Капаблянка
11656565Інстытут ільну Акадэміі навук Беларусі
11656565БК Гарызонт
11-1771774.1 kАЕК Атэны
11-1721727.7 kЧаплыгін (горад)
11-16616615 kМартын Німёльлер
11-535380 kНацыянальная акадэмія навук Беларусі
11545454Ганнаўка (Клімавіцкі раён)
11545454Ганнаўка (Магілёўская вобласьць)
11545454Ганнаўка (вёска)
1142425.1 kЮры Каралевіч
1142424.6 kМенская балотная досьледная станцыя
111251252 kАўчоса
11151521 kРадунь
11151513 kНача
11-886.7 kГістарычны факультэт БДУ
11996.4 kАрцём Канцавы
11664.7 kАндрэй Штыгель
11-10010020 kХрам Мікалая Японскага
1190903.2 kАзярэцкі сельсавет (Талачынскі раён)
11767629 kСьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Лагойскага раёну
11737349 kАлег Грушэцкі
1175754.7 kНобэлеўская прэмія па эканоміцы
11-66665.6 kМалое Сітна
1154543.1 kАльсвэнскан
11223.5 kМацюнцы
11223.5 kПлікі
1144444.2 kАблысеньне
11223.5 kМелевічы
11223.5 kМіцканцы
11223.5 kПілюнцы
11223.5 kПарадунь
11223.5 kМяжанцы
11223.6 kМніхі
11223.5 kМікянцы
11223.5 kПалашкі
11223.6 kМендрыкаўшчына
11223.5 kМажэйкаўшчына
1143433.3 kЗадор’еўскі сельсавет
11004.6 kПеляса
11-43431 kПурпурнае сэрца
1141414 kВышэйшая навучальная ўстанова
11-22222.8 kКубак Швэцыі па футболе
1113137.4 kІгуменскі павет
1111116.9 kІгар Жук
11554.8 kДзьмітры Дудар
11554.1 kСяргей Курганскі
11554.7 kЯўген Савасьцьянаў
11556.8 kАляксей Лягчылін
11557.4 kІгар Ражкоў
11557.9 kФіліп Рудзік
11554.5 kГлеб Рассадкін
11552.4 kПавал Цесьлюкевіч
11554.4 kРуслан Юдзянкоў
115511 kМікалай Януш
11555.4 kВалеры Жукоўскі
11554.5 kАнтон Шрамчанка
11554 kІван Жосткін
11552.6 kАляксандар Янчанка
11556.6 kРаман Воўкаў
11444.3 kМікалай Раманюк
11444.3 kБарыс Панкратаў
11443.2 kВалеры Грамыка
11446.9 kІгар Кузьмянок
11441.7 kРаман Юзапчук
11443.7 kЮры Валавік
11003.2 kСяргей Русак
11003 kРаман Крывулькін
11002.2 kПавал Чыкіда
11002.2 kВалеры Патароча
11004.8 kСяргей Русецкі
11002.4 kАляксандар Красноў
11008.1 kЦярэнці Луцэвіч
11003.1 kСяргей Лынько
11003.4 kРаман Гаеў
11004.3 kРаман Сьцяпанаў
11002.2 kПавал Кляньё
11002.3 kМікіта Пацко
11004.4 kСяргей Шчагрыковіч
11007.4 kАляксей Цімашэнка
11003.7 kПавал Сядзько
11003.6 kДзяніс Абразаў
11004 kЯўген Шыкаўка
11005.3 kІгар Ясінскі
11006.6 kВіталь Трубіла
11006.5 kВіталь Кібук
11007.7 kПавал Няхайчык
110013 kСяргей Крывец
11004.6 kАляксандар Яцкевіч
11003.7 kІгар Шумілаў
11005.4 kСяргей Глябко
11003 kДзьмітры Барадзін
110015 kАляксандар Гутар
11007 kПавал Савіцкі
11004.4 kСяргей Кісьляк
11007.8 kАрцём Быкаў
11004.7 kЯўген Елязаранка
11-223.5 kЛункі
11223.5 kРадзюнцы
11223.5 kРачкуны
11003.4 kАляксандар Скшынецкі
11223.5 kНавасады (Доціскі сельсавет)
11223.5 kНекрашунцы
11223.6 kНавасады (Беняконскі сельсавет)
11223.5 kРомуці
11223.5 kРоўбішкі
Graphique des modifications 8 October 2018
Graphique des utilisateurs 8 October 2018
Graphique des espaces de noms 8 October 2018