Wikiscan
⇝
be-tarask.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
6 October 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
478
0
0
Галоўная старонка
1
2
13 k
12 k
12 k
Уладзімер Аляксандравіч Арлоў
8
2
2
844
1.1 k
844
Азерцы
7
2
3
-472
472
21 k
Шацілавіцкі раён
1
3
2 k
1.9 k
1.9 k
Зялёна Гура (баскетбольны клюб)
7
1
1
5.6 k
5.5 k
5.5 k
Пратарчака жыцьця, або Запіскі Самсона Самасуя
3
1
1
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Азёркі (Вайханскі сельсавет)
12
2
2
2
0
63 k
44 k
Нью-Ёрк
6
1
1
1.9 k
1.9 k
3.8 k
Юры Трубніцкі
17
1
1
-1.2 k
1.1 k
4.2 k
Манчыкі
2
1
1
1.5 k
1.4 k
4 k
Карвач (Люблінскае ваяводзтва)
1
2
43
43
36 k
Беларуская сетка тэлекамунікацыяў
1
2
20
48
102 k
Беларускі экзархат
11
1
2
383
383
383
Уладзімер Арлоў
1
1
256
256
256
Катэгорыя:Азэрбайджанскі спорт паводле гарадоў
17
1
2
57
59
639 k
Старабеларуская мова
4
1
3
34
34
5.2 k
Баравая (Бароўскі раён)
4
1
2
-165
165
785
Смольнікі
8
1
2
-69
69
3 k
Янава
8
1
2
52
108
52
Баравая (Харкаўская вобласьць)
1
1
146
146
146
Катэгорыя:Спорт у Баку
5
1
3
68
70
71 k
Полацак
8
1
2
49
49
120 k
Летува
6
1
3
39
39
33 k
Астраўныя гульні
8
1
2
40
42
77 k
Беларуская Народная Рэспубліка
3
1
2
104
104
2.5 k
Зьмяёўцы
4
1
2
65
65
4 k
Гірыкі
6
1
2
32
32
76 k
Ліцьвіны
1
1
96
96
96
Навіны (Наваградзкі раён)
1
1
93
93
93
Агароднікі (Зьдзецельскі раён)
5
1
3
122
122
3.9 k
Агароднікі (Парэцкі сельсавет)
4
1
2
37
37
6 k
Ізяслаў Уладзімеравіч
1
1
-72
72
3.1 k
Станіслаў Лявонавіч Станкевіч
5
1
2
-11
13
552
Уласаўцы
4
1
2
26
26
9.5 k
Брачыслаў Ізяславіч
4
1
2
24
34
1.8 k
Усяслаў Ізяславіч
4
1
2
-13
21
16 k
Сьпіс дэпутатаў НС РБ 4-га скліканьня
1
1
58
58
58
Патапавічы (вёска)
1
1
58
58
58
Патапавічы (Берасьцейская вобласьць)
1
1
56
56
56
Смольнікі (вёска)
1
1
54
54
54
Юхнавічы (вёска)
1
1
54
54
54
Уласаўцы (Берасьцейская вобласьць)
1
1
54
54
54
Уласаўцы (вёска)
1
1
52
52
52
Баравая (вёска)
1
1
52
52
52
Баравая (Магілёўская вобласьць)
1
1
52
52
52
Баравая (Менская вобласьць)
1
1
50
50
50
Азерцы (вёска)
1
1
50
50
50
Азерцы (Віцебская вобласьць)
1
1
50
50
50
Аброва (Берасьцейская вобласьць)
1
1
50
50
50
Аброва (вёска)
1
1
48
48
48
Янава (пасёлак)
1
1
48
48
48
Янава (Віцебская вобласьць)
1
1
48
48
48
Янава (вёска)
13
1
3
3
3
5.5 k
Міхаіл Калядка
3
1
2
105
105
5.6 k
З угодкавых настрояў
1
1
19
19
10 k
Андрэй Андрэевіч Каляда
5
1
1
440
440
34 k
Янка Лучына
1
1
12
12
73 k
Праваслаўная царква ў Беларусі
29
1
1
20
20
21 k
Усяслаў Чарадзей
9
1
1
-347
347
94 k
Горадня
3
1
2
73
73
3.3 k
Уладзімер Емяльянчык
5
1
2
38
38
54 k
Бітва пад Воршай
4
1
2
50
50
15 k
Рагнеда
3
1
2
55
55
7.4 k
Сон на кургане (спэктакль, Нацыянальны тэатар імя Максіма Горкага)
3
1
2
50
50
12 k
Панцеляймон Панамарэнка
4
1
2
34
38
4.6 k
Дзяракі (вёска)
2
1
1
-434
434
17 k
Лаўрышаўскае эвангельле
4
1
1
-387
387
34 k
Рэфармацыя ў Рэчы Паспалітай
4
1
2
-6
6
5.8 k
Юрбурскі раён
3
1
2
22
22
3.6 k
Міроўшчына
3
1
2
22
22
3.6 k
Малыя Краглі
20
1
1
107
107
2.2 k
6 кастрычніка
6
1
1
307
307
4.3 k
2018
12
1
1
203
203
1021
Мансэрат Кабалье
6
1
2
5
7
28 k
Полацкае княства
20
1
1
51
51
137 k
Беларускі клясычны правапіс
6
1
1
273
273
218 k
Русіфікацыя Беларусі
11
1
1
155
155
32 k
Крыж Эўфрасіньні Полацкай
2
1
1
299
299
299
Катэгорыя:Індыйскія кінапрэміі
17
1
1
34
34
5.4 k
Карасі (Берасьцейская вобласьць)
2
1
1
268
268
268
Катэгорыя:Баскетбольныя клюбы Польшчы
1
1
0
0
5.6 k
Цельшаўскі раён
1
1
0
0
4.5 k
Цельшаўскі павет
1
1
0
0
5.8 k
Ліцьвякі
7
1
1
-183
183
4.9 k
Вялікі Лес
1
1
0
0
14 k
Уладзімер Аляксеевіч Арлоў
2
1
1
247
247
247
Катэгорыя:Ляўрэаты індыйскіх кінапрэміяў
3
1
1
230
230
230
Катэгорыя:Ляўрэаты Нацыянальнай кінапрэміі Індыі
4
1
1
205
205
24 k
Літаратурная прэмія імя Ежы Гедройца
5
1
2
0
0
8.1 k
Дзяніс Палякоў
7
1
1
134
134
14 k
Дальва
3
1
1
193
193
10 k
Яўгенія Пфляўмбаўм
7
1
1
121
121
7.7 k
Юдэль Пэн
3
1
1
189
189
189
Катэгорыя:Эўраліга
8
1
1
92
92
3.5 k
Клямка
4
1
1
-150
150
976
Юхнавічы
9
1
1
63
63
2.6 k
1953
4
1
1
146
146
1.6 k
Крэпасьць Туроўля
3
1
1
-150
150
2.2 k
Коцькі
9
1
1
49
49
114 k
Курапаты
2
1
1
155
155
155
Катэгорыя:Нацыянальная кінапрэмія (Індыя)
7
1
1
65
65
40 k
Міхась Чарот
4
1
1
114
114
9.1 k
Прэмія імя Францішка Багушэвіча (ПЭН-цэнтар)
3
1
1
128
128
133 k
Беларускія немцы
3
1
1
124
124
68 k
Таварыства беларускай мовы імя Францішка Скарыны
2
1
1
132
132
4.8 k
2 кастрычніка
8
1
1
18
18
78 k
Адукацыя ў Беларусі
4
1
1
-83
83
533
Аброва
4
1
1
-80
80
3.6 k
Ліцьвіны (неадназначнасьць)
2
1
1
107
107
4.4 k
Стэфан Эрыксан
3
1
1
88
88
2.8 k
ЦСКА Масква (баскетбольны клюб)
3
1
1
88
88
2.2 k
Хімкі (баскетбольны клюб)
7
1
1
20
20
34 k
Крыж
2
1
1
101
101
40 k
Міхаіл Мураўёў
7
1
1
12
12
3 k
Вялікае Поле
3
1
1
71
71
4 k
Навікі (Зьдзецельскі раён)
2
1
1
88
88
2.7 k
УНІКС Казань
2
1
1
88
88
1.5 k
Ніжні Ноўгарад (баскетбольны клюб)
3
1
1
71
71
4 k
Яцы
6
1
1
22
22
9.8 k
Вензавец
3
1
1
-72
72
21 k
Дзеі вуграў
2
1
1
88
88
2.2 k
Лякаматыў-Кубань Краснадар
6
1
1
21
21
2.5 k
Эсэ
4
1
1
-52
52
13 k
Замошша
4
1
1
52
52
35 k
Белсат
3
1
1
69
69
69
Смольнікі (Летува)
4
1
1
49
49
6 k
25 жніўня
4
1
1
49
49
18 k
Тадэвуш Рэйтан
3
1
1
65
65
3.9 k
Засецьце
3
1
1
65
65
25 k
Згуртаваньне беларусаў сьвету Бацькаўшчына
4
1
1
49
49
13 k
Дзень Рэфармацыі
2
1
1
-81
81
10 k
Лебедзь (герб)
4
1
1
46
46
30 k
Гісторыя Полацку
3
1
1
63
63
4 k
Нарбутавічы
3
1
1
61
61
21 k
Трубяцкая разьня
2
1
1
74
74
12 k
Натальля Вішнеўская
2
1
1
73
73
11 k
Ванда Лявіцкая
6
1
1
-8
8
4.2 k
Баравая
3
1
1
-54
54
24 k
Канічы
4
1
1
36
36
5 k
Дубароўшчына
2
1
1
-68
68
15 k
Міністэрства сельскай гаспадаркі і харчаваньня Рэспублікі Беларусь
4
1
1
36
36
5 k
Доўбневічы
4
1
1
36
36
5 k
Колкі (Гарадзенская вобласьць)
4
1
1
36
36
5 k
Амбражылевічы
4
1
1
37
37
5.3 k
Воля (Пружанскі раён)
2
1
1
67
67
4 k
Плябанавічы
4
1
1
34
34
3.7 k
Лезьнявічы
3
1
1
49
49
48 k
Царква Сьвятога Духа (Менск)
3
1
1
51
51
13 k
Крычаўскае паўстаньне 1743—1744 гадоў
3
1
1
49
49
5.8 k
Аляксандар Уласаў