Wikiscan
⇝
be-tarask.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
August 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
19 k
0
0
Галоўная старонка
6.5 k
0
0
RSS
1.1 k
0
0
Ronco Briantino
212
3
22
63 k
62 k
76 k
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі
366
2
5
1.5 k
1.5 k
8.6 k
Сяргей Румас
77
5
5
4.9 k
4.8 k
4.8 k
Эдуард Усьпенскі
236
3
5
1.2 k
1.2 k
4.2 k
Аляксандар Кулінковіч
96
4
13
3.9 k
3.9 k
217 k
Русіфікацыя Беларусі
79
2
7
45 k
44 k
44 k
Міжнародная алімпіяда па матэматыцы
3
4
7.7 k
7.7 k
7.5 k
Паршавічы
77
3
12
3.5 k
3.4 k
22 k
Сьпіс памерлых у 2018 годзе
53
2
13
10 k
10 k
9.7 k
Бярозаўская ДРЭС
15
3
3
50 k
51 k
49 k
Урад Карпацкай Украіны
91
2
16
1
1.9 k
3.3 k
7.1 k
Наваленін
55
1
14
53 k
52 k
234 k
Гісторыя Ізраілю
129
3
9
2
-71
3.4 k
12 k
Гомасэксуальнасьць
160
2
5
1
1.1 k
1.4 k
9.2 k
Мікалай Кірычэнка
2
12
3
1.2 k
1.5 k
2.5 k
Валевачоўскі сельсавет
14
3
4
8.7 k
8.5 k
8.5 k
Плошчава
20
3
6
7.5 k
7.3 k
7.3 k
Анатоль Чорны
62
3
7
1
925
1.2 k
15 k
Новадзявяткавічы
78
3
3
1.6 k
1.6 k
8.3 k
Хведар Нюнька
17
3
8
5.5 k
5.6 k
5.4 k
Kurier Polski (1729—1760)
17
3
4
7.2 k
7 k
7 k
Мокрая Дуброва
21
3
5
6 k
6 k
5.9 k
Старажоўшчына (вёска)
20
2
6
24 k
24 k
23 k
Гісторыя пошты і паштовых марак Ватыкану
32
2
5
15 k
15 k
14 k
Факультэт міжнародных адносін БДУ
9
3
4
7 k
6.8 k
6.8 k
Выжлавічы
53
2
12
4.6 k
4.5 k
4.5 k
Міхалёва (Вялейскі раён)
10
3
4
6.7 k
6.6 k
6.6 k
Вулька Целяханская
12
3
6
5.2 k
5.1 k
16 k
Этаноль
11
3
5
5.9 k
5.7 k
5.7 k
Азарычы (Берасьцейская вобласьць)
10
3
3
6.6 k
6.4 k
6.4 k
Біжаравічы
13
3
3
6 k
5.8 k
5.8 k
Ліхачы (Берасьцейская вобласьць)
13
3
5
5.1 k
4.9 k
4.9 k
Азярцо (Берасьцейская вобласьць)
16
3
5
4.6 k
4.5 k
4.5 k
Хваросна
59
3
8
58
224
49 k
Першамайскі раён (Менск)
51
2
7
4 k
4 k
3.9 k
Мірскі пасялковы савет
10
3
5
4.5 k
5.1 k
4.4 k
Клятная
11
3
4
5 k
4.9 k
4.9 k
Валішча
10
3
4
5 k
4.9 k
4.9 k
Шаломічы
10
2
2
12 k
12 k
12 k
Флер’янова
16
2
5
8.9 k
8.7 k
8.7 k
Віталь Воўк
8
3
5
4.4 k
4.3 k
4.3 k
Каўняцін
75
1
20
2.5 k
2.8 k
4.2 k
Верасьніцкі сельсавет
16
3
3
4 k
4.1 k
3.9 k
Трасьцянка (Берасьцейская вобласьць)
19
2
4
9.6 k
9.4 k
9.3 k
Аркадзь Жураўскі
9
3
4
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Шпанаўкі
2
6
1.5 k
1.5 k
39 k
Мір (мястэчка)
11
3
3
4.4 k
4.3 k
4.3 k
Новы Дварэц
67
2
4
752
6.4 k
3.6 k
Кабыльніцкі сельсавет
17
3
3
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Кашавічы
6
3
3
4.6 k
4.5 k
4.5 k
Іванісаўка
11
3
3
4.2 k
4.1 k
4.1 k
Тырвовічы
14
3
3
3.9 k
3.9 k
3.9 k
Грады (Берасьцейская вобласьць)
2
2
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Бясхлебічы
8
3
4
3.9 k
3.9 k
3.8 k
Соміна (вёска)
10
3
3
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Берказы
9
3
3
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Краглевічы
13
2
3
8.6 k
8.7 k
8.4 k
Jeopardy!
6
3
3
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Глінішча (Івацэвіцкі раён)
25
2
8
6.6 k
6.4 k
6.4 k
Канстанцін Шульган
6
3
3
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Горталь
31
2
7
5.1 k
5 k
5.7 k
Петрапаўлаўскі сабор (Санкт-Пецярбург)
25
3
5
1.4 k
1.4 k
3 k
Вуліца Курапацкая (Менск)
10
2
5
7.8 k
8 k
7.6 k
Уладзімер Куранкоў
126
1
8
1.4 k
1.4 k
3.5 k
2018
27
1
9
14 k
14 k
13 k
Ліга чэмпіёнаў УЭФА 2018—2019 гадоў
20
2
5
6.9 k
6.8 k
6.8 k
Боркі (Івацэвіцкі раён)
9
2
3
8 k
8.2 k
7.8 k
Міхаіл Анішчык
29
3
4
917
917
917
Старажоўшчына (павіннасьць)
8
2
3
7.6 k
7.4 k
7.4 k
Аляксейкі (Берасьцейская вобласьць)
16
2
4
6.1 k
5.9 k
5.9 k
Мілейкі (Берасьцейская вобласьць)
1
15
4.4 k
4.4 k
9.1 k
Грабаў (Жыткавіцкі раён)
20
2
4
5.2 k
5.1 k
5.1 k
Максім Ермаловіч
14
2
4
6 k
6 k
5.9 k
Міхнавічы (Івацэвіцкі раён)
31
1
8
11 k
11 k
31 k
Крыж
1
1
12 k
12 k
12 k
Граматыка Гарайды
9
2
3
6.8 k
6.6 k
6.6 k
Вулька Гарадзішчанская
8
2
5
6.4 k
6.4 k
6.2 k
Ахова
22
1
5
26 k
27 k
26 k
Ліга Эўропы УЭФА 2018—2019 гадоў
8
2
4
6.5 k
6.5 k
6.3 k
Лемяшэвічы
8
2
3
6.6 k
6.5 k
6.5 k
Грыўда (вёска)
12
2
6
5.7 k
5.7 k
5.6 k
Малы Халажын
32
1
4
30 k
29 k
29 k
Эрнэст Ялугін
15
2
3
5.4 k
5.3 k
5.3 k
Кумавуопіё
38
1
11
6.9 k
6.8 k
15 k
Сельсавет
11
2
4
5.8 k
5.8 k
5.7 k
Віктар Каранкевіч
33
1
4
17 k
17 k
17 k
Уладзімер Мяжэвіч
5
2
2
6.5 k
6.3 k
6.3 k
Дабраслаўка
3
2
4
6.3 k
6.1 k
6.1 k
Дзьмітры Круты
10
2
3
5.4 k
5.3 k
5.3 k
Кейнавуопіё
9
2
3
5.9 k
5.8 k
5.8 k
Куляшы (Берасьцейская вобласьць)
5
2
2
6.3 k
6.2 k
6.2 k
Церабень (Бабрыкоўскі сельсавет)
10
2
4
5.5 k
5.5 k
5.4 k
Даргужы
11
2
3
5.2 k
5 k
5 k
Бобрык (Берасьцейская вобласьць)
11
2
3
5.6 k
5.5 k
5.5 k
Лапаціна (Берасьцейская вобласьць)
7
2
2
6.1 k
5.9 k
5.9 k
Сенькавічы (Івацэвіцкі раён)
47
2
6
2
2.6 k
2.8 k
2.6 k
Косаўскі гарадзкі савет
28
2
7
1.2 k
1.2 k
44 k
Жыткавіцкі раён
35
1
4
15 k
15 k
17 k
Манастыр
10
2
3
5.5 k
5.4 k
5.4 k
Бярдуны
17
2
4
4.3 k
4.3 k
4.2 k
Гета (Данія)
8
2
4
4.8 k
4.9 k
4.7 k
Ліпнікі (Пінскі раён)
6
2
3
5.2 k
5.1 k
5.1 k
Пласкінь
11
2
5
5 k
4.9 k
4.9 k
Ятвезь (Івацэвіцкі раён)
10
2
3
5.4 k
5.3 k
5.3 k
Альба (Берасьцейская вобласьць)
23
1
3
32 k
31 k
31 k
Падкарпацкая Русь
17
3
3
-1 k
1023
119 k
Гусарыя
34
1
2
24 k
23 k
23 k
Інстытут мовазнаўства
8
2
3
5.3 k
5.3 k
5.1 k
Альшаніца
7
2
2
5.6 k
5.4 k
5.4 k
Няхачава
41
1
2
16 k
15 k
15 k
Інстытут тэхналёгіі мэталаў
10
2
2
5.3 k
5.2 k
5.2 k
Моўчадзкае насаджэньне лістоўніцы эўрапейскай
32
2
4
2.5 k
2.4 k
2.4 k
Бізантыйскі крыж (неадназначнасьць)
11
2
3
5 k
4.9 k
4.9 k
Асабовічы
12
2
4
4.8 k
4.7 k
4.7 k
Вяз (Берасьцейская вобласьць)
48
2
3
1.9 k
1.8 k
25 k
Юры Попка
8
2
2
5.2 k
5.1 k
5.1 k
Скураты (Берасьцейская вобласьць)
8
2
2
5.2 k
5.1 k
5.1 k
Дубітава
36
2
4
1.2 k
2.3 k
2 k
Мірскі сельсавет
5
2
3
5.2 k
5 k
5 k
Гладышы
34
1
5
1
-1.9 k
22 k
5.5 k
Якаўлевічы (пасёлак)
8
2
3
4.2 k
4.1 k
4.1 k
Заазер’е (Берасьцейская вобласьць)
27
2
7
1.7 k
1.7 k
6.1 k
Паняцічы (Менская вобласьць)
25
1
2
20 k
20 k
20 k
Інстытут генэтыкі і цыталёгіі
6
2
3
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Пачапава (Пінскі раён)
18
2
3
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Лыкава
7
2
2
4.8 k
4.7 k
4.7 k
Быч
19
1
3
21 k
21 k
21 k
Інстытут эканомікі
8
2
2
4.7 k
4.6 k
4.6 k
Хадоркі (Берасьцейская вобласьць)
6
2
3
4.6 k
4.5 k
4.5 k
Церабень (Лапацінскі сельсавет)
12
2
3
4.2 k
4.1 k
4.1 k
Кудрычы (Берасьцейская вобласьць)
10
2
3
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Качановічы (Берасьцейская вобласьць)
10
2
3
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Соміна (хутар)
7
2
2
4.6 k
4.5 k
4.5 k
Хрысьцібалавічы
7
2
2
4.6 k
4.5 k
4.5 k
Тупчыцы
5
2
2
4.7 k
4.6 k
4.6 k
Курадава
11
2
3
4.1 k
4 k
4 k
Аўсто
12
2
10
2.3 k
2.3 k
4.3 k
Ала Канапелька
5
2
2
4.6 k
4.5 k
4.5 k
Забярэзьзе (Пінскі раён)
6
2
2
4.5 k
4.4 k
4.4 k
Чорнава 1
6
2
2
4.5 k
4.4 k
4.4 k
Чорнава 2
4
2
2
4.6 k
4.5 k
7.2 k
Неарганічная хімія
7
2
2
4.4 k
4.3 k
4.3 k
Харошча
11
2
2
4.1 k
4 k
4 k
30-я асобная мэханізаваная брыгада (Украіна)
9
2
2
4.2 k
4.1 k
4.1 k
Сакалоўка (Берасьцейская вобласьць)
10
2
2
4.1 k
4 k
4 k
Зялёны Бор (Берасьцейская вобласьць)
5
2
2
4.1 k
4.5 k
4 k
Сакоўцы
7
2
2
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Була (вёска)