Wikiscan
⇝
be-tarask.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
8 October 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
373
2
2
1
0
4
197 k
Францішак Скарына
12
2
2
1
0
40
12 k
Тыбэцкі аўтаномны раён
629
0
0
Галоўная старонка
29
2
3
4.3 k
4.2 k
4.3 k
Расейскі крыж
12
1
3
12 k
12 k
12 k
Вера Менчык
10
1
1
18 k
17 k
17 k
Інстытут мэліярацыі
9
2
2
718
834
718
Ганнаўка
3
1
1
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Пекалін
5
1
1
3.2 k
3.2 k
3.2 k
Прафэсійна-тэхнічная адукацыя
2
1
1
3.1 k
3 k
3 k
Міхаіл Біцан
11
1
1
2.3 k
2.2 k
7.9 k
Вышэйшыя навучальныя ўстановы Беларусі
8
1
3
948
948
3.8 k
Інстытут ільну
11
1
1
1.6 k
1.5 k
8.3 k
Intex-press
2
1
1
1.5 k
1.5 k
3.9 k
Брудзэў (Каліскі павет)
121
0
0
Васіль Быкаў
9
1
2
423
423
9.3 k
Спортынг Лісабон
1
1
318
318
318
Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету паводле відаў спорту
1
1
279
279
279
Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету па шахматах сярод жанчынаў
1
1
246
246
246
Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету па шахматах
1
1
218
218
218
Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету па інтэлектуальных гульнях
1
1
164
164
164
Катэгорыя:Чэмпіянаты паводле відаў спорту
1
1
135
135
135
Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету сярод жанчынаў
7
1
1
559
559
43 k
Ашмяны
3
1
1
624
624
14 k
Ашмянскі раён
103
0
0
Уладзімер Дубоўка
1
1
98
98
98
Адамова (Вярэнаўскі раён)
3
1
2
200
216
200
Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету па гульнях на дошцы
3
1
1
-546
546
77 k
Рэспубліка Карэлія
1
1
67
67
67
Хасэ Рауль Капаблянка
1
1
54
54
54
Ганнаўка (Клімавіцкі раён)
1
1
54
54
54
Ганнаўка (Магілёўская вобласьць)
1
1
54
54
54
Ганнаўка (вёска)
1
1
13
13
7.4 k
Ігуменскі павет
26
1
1
-53
53
80 k
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі
6
1
1
243
243
9.8 k
Кірыл Рэліх
2
1
1
305
305
78 k
Адукацыя ў Беларусі
3
1
1
270
270
270
Катэгорыя:Інтэлектуальныя спаборніцтвы
1
1
4
4
33 k
Канстытуцыя Беларусі
3
1
1
254
254
5.1 k
Масуд Шаджаі
1
1
0
0
1.7 k
Макс Эбонг
1
1
0
0
3.6 k
Дзяніс Образаў
1
1
0
0
5.7 k
Сяргей Іванавіч Ціханоўскі
6
1
2
0
0
2.1 k
Дзьмітры Тамела
2
1
1
244
244
244
Катэгорыя:Чэмпіёнкі сьвету па шахматах
12
1
1
75
75
4.7 k
Нобэлеўская прэмія па эканоміцы
3
1
1
-222
222
1.7 k
Ўільям Гогарт
5
1
1
-180
180
27 k
Альшаны (Столінскі раён)
2
1
1
219
219
219
Катэгорыя:Спаборніцтвы ў гульнях на дошцы
4
1
1
-177
177
4.1 k
АЕК Атэны
2
1
1
203
203
203
Катэгорыя:Шахматныя турніры сярод жанчынаў
7
1
1
-100
100
20 k
Храм Мікалая Японскага
8
1
1
76
76
29 k
Сьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Лагойскага раёну
6
1
1
106
106
7.8 k
Новы чарнобыльскі саркафаг
2
1
1
-172
172
7.7 k
Чаплыгін (горад)
2
1
1
-166
166
15 k
Мартын Німёльлер
95
0
0
Дзеяслоў
6
1
1
76
76
47 k
Сьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Полацкага раёну
3
1
1
125
125
2 k
Аўчоса
7
1
1
54
54
3.1 k
Альсвэнскан
6
1
1
69
69
11 k
Брага (футбольны клюб)
3
1
1
119
119
10 k
Канвелішкі
4
1
1
103
103
967
Хасэ Капаблянка
5
1
1
85
85
4.4 k
Янка Журба
4
1
1
98
98
98
БФБ
8
1
1
11
11
6.9 k
Ігар Жук
6
1
1
-43
43
1 k
Пурпурнае сэрца
2
1
1
107
107
107
Заслужаны трэнэр Беларусі
3
1
1
90
90
3.2 k
Азярэцкі сельсавет (Талачынскі раён)
4
1
1
65
65
65
Інстытут ільну Акадэміі навук Беларусі
6
1
1
-22
22
2.8 k
Кубак Швэцыі па футболе
3
1
1
-66
66
5.6 k
Малое Сітна
2
1
1
73
73
49 k
Алег Грушэцкі
4
1
1
41
41
4 k
Вышэйшая навучальная ўстанова
90
0
0
Максім Гарэцкі
2
1
1
67
67
67
Хасэ Рауль Капаблянка-і-Граўпэра
2
1
1
65
65
65
БК Гарызонт
3
1
1
44
44
4.2 k
Аблысеньне
3
1
1
42
42
4.6 k
Менская балотная досьледная станцыя
3
1
1
43
43
3.3 k
Задор’еўскі сельсавет
4
1
1
15
15
13 k
Нача
2
1
1
42
42
5.1 k
Юры Каралевіч
3
1
1
6
6
4.7 k
Андрэй Штыгель
2
1
1
15
15
21 k
Радунь
2
1
1
9
9
6.4 k
Арцём Канцавы
2
1
1
-8
8
6.7 k
Гістарычны факультэт БДУ
12
1
1
0
0
15 k
Сьвятлана Алексіевіч
8
1
1
2
2
3.7 k
Друскенікі (вёска)
7
1
1
1
1
2.2 k
Уручча (станцыя мэтро)
4
1
1
4
4
30 k
Гомельская вобласьць
4
1
1
2
2
3.6 k
Доцішкі
4
1
1
2
2
3.7 k
Дайнава (Беняконскі сельсавет)
4
1
1
0
0
20 k
Янавічы
3
1
1
5
5
4.8 k
Дзьмітры Дудар
3
1
1
5
5
6.6 k
Раман Воўкаў
3
1
1
5
5
2.6 k
Аляксандар Янчанка
3
1
1
5
5
4.5 k
Антон Шрамчанка
3
1
1
5
5
4 k
Іван Жосткін
3
1
1
5
5
7.4 k
Ігар Ражкоў
3
1
1
5
5
4.4 k
Руслан Юдзянкоў
3
1
1
2
2
3.7 k
Дайнава (Бастунскі сельсавет)
3
1
1
4
4
1.7 k
Раман Юзапчук
3
1
1
4
4
2 k
Марадэрства
3
1
1
0
0
3 k
Дзьмітры Барадзін
3
1
1
0
0
4.4 k
Юры Кавалёў
3
1
1
0
0
4.5 k
Сямён Шасьцілоўскі
2
1
1
5
5
4.5 k
Глеб Рассадкін
2
1
1
5
5
11 k
Мікалай Януш
2
1
1
5
5
2.4 k
Павал Цесьлюкевіч
2
1
1
5
5
6.8 k
Аляксей Лягчылін
2
1
1
5
5
5.4 k
Валеры Жукоўскі
2
1
1
5
5
4.7 k
Яўген Савасьцьянаў
2
1
1
5
5
7.9 k
Філіп Рудзік
2
1
1
5
5
4.1 k
Сяргей Курганскі
2
1
1
2
2
3.6 k
Мніхі
2
1
1
2
2
3.5 k
Палашкі
2
1
1
2
2
3.5 k
Мяжанцы
2
1
1
4
4
3.7 k
Юры Валавік
2
1
1
2
2
3.5 k
Міцканцы
2
1
1
2
2
3.5 k
Ромуці
2
1
1
4
4
3.2 k
Валеры Грамыка
2
1
1
2
2
3.5 k
Мікянцы
2
1
1
2
2
3.6 k
Мендрыкаўшчына
2
1
1
2
2
3.5 k
Мелевічы
2
1
1
2
2
3.5 k
Мацюнцы
2
1
1
2
2
3.5 k
Мажэйкаўшчына
2
1
1
4
4
6.9 k
Ігар Кузьмянок
2
1
1
2
2
3.5 k
Роўбішкі
2
1
1
4
4
4.3 k
Барыс Панкратаў
2
1
1
2
2
3.5 k
Парадунь
2
1
1
2
2
3.5 k
Пілюнцы
2
1
1
2
2
3.5 k
Навасады (Доціскі сельсавет)
2
1
1
2
2
3.5 k
Лаўцуны
2
1
1
2
2
3.5 k
Радзюнцы
2
1
1
2
2
3.6 k
Каргаўды
2
1
1
2
2
3.5 k
Каркуцяны
2
1
1
2
2
3.5 k
Ківанцы
2
1
1
2
2
3.5 k
Кімелі
2
1
1
2
2
3.5 k
Клайшы
2
1
1
2
2
3.5 k
Кованцы
2
1
1
2
2
3.5 k
Каварыкі
2
1
1
2
2
3 k
Кодзі
2
1
1
2
2
3.5 k
Кудаюнцы
2
1
1
2
2
3.5 k
Кужы
2
1
1
2
2
3.5 k
Рэмезава
2
1
1
2
2
3.6 k
Навасады (Беняконскі сельсавет)
2
1
1
2
2
3.5 k
Некрашунцы
2
1
1
2
2
3.5 k
Лялянцы
2
1
1
2
2
3.5 k
Лебеднікі
2
1
1
2
2
3.6 k
Гінэлі
2
1
1
2
2
3.5 k
Плікі