Wikiscan
⇝
be-tarask.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
9 October 2017
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
1
12
85
85
15 k
Слонімская сынагога
1
8
34
34
14 k
Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы і кляштар бэрнардынаў (Слонім)
2
1
8
35
35
10 k
Касьцёл Сьвятога Апостала Андрэя (Слонім)
15
2
7
1.5 k
1.5 k
35 k
Кобрынь
1
5
19
19
9.6 k
Касьцёл Божага Цела і кляштар канонікаў лятэранскіх (Слонім)
1
5
21
21
11 k
Касьцёл Беззаганнага Зачацьця Найсьвяцейшай Панны Марыі і кляштар бэрнард…
12
2
4
0
204
3.7 k
Сьцяг Малдаўскай ССР
20
1
3
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Шторм: палаючы ліст
13
2
3
0
390
1.8 k
Герб Латвійскай ССР
21
2
3
0
38
32 k
Прыднястроўе
15
2
3
0
362
2 k
Герб Малдаўскай ССР
7
1
3
1 k
1003
16 k
Обаль
12
2
3
0
174
4.7 k
Аляксей Навальны
6
1
3
955
955
5.7 k
Ольса
9
1
3
28
28
16 k
Амсьціслаўскі раён
5
1
3
12
12
849
Амсьціслаўскі сельсавет
4
1
3
14
14
1.4 k
Сялецкі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
4
1
3
14
14
1.5 k
Мазалаўскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
3
1
3
20
20
4.3 k
Старое Сяло (Амсьціслаўскі раён)
3
1
3
12
12
3.9 k
Сакалова (Амсьціслаўскі раён)
2
2
1.2 k
1.1 k
33 k
Асіпавічы
15
1
2
13 k
13 k
16 k
Гомельская япархія
16
2
2
262
262
1.4 k
Жан Рашфор
45
2
2
0
0
29 k
Васіль Быкаў
9
2
2
0
2
13 k
Сьцяг Прыднястроўя
6
2
2
0
40
63 k
Малдоўская Дэмакратычная Рэспубліка
8
1
2
11
11
4.6 k
Ігар Бурко
5
1
2
-11
21
5 k
Аляксей Янушкевіч
2
1
2
14
14
1.3 k
Старасельскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
2
1
2
10
10
1.1 k
Янаўскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
2
1
2
10
10
2.3 k
Краснагорскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
2
1
2
10
10
1 k
Лапацінскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
2
1
2
10
10
130 k
Сьпіс помнікаў архітэктуры Вялікага Княства Літоўскага, зруйнаваных улада…
2
1
2
10
10
1.2 k
Шыркаўскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
6
1
2
-42
42
30 k
Крычаў
5
1
2
9
13
29 k
Докшыцы
6
1
2
2
2
228
Катэгорыя:Адміністрацыйна-тэрытарыяльны падзел Амсьціслаўскага раёну
6
1
2
2
2
155
Катэгорыя:Населеныя пункты Амсьціслаўскага раёну
5
1
2
2
2
243
Катэгорыя:Былыя сельсаветы Амсьціслаўскага раёну
4
1
2
2
2
290
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Амсьціслаўскім раёне
3
1
2
2
2
135
Катэгорыя:Мазалаўскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
2
1
2
2
2
14 k
Сьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Амсьціслаўскага раёну
9
1
2
6
6
4 k
Людміла Сільнова
3
1
1
4.2 k
4.1 k
33 k
Матчы зборнай Беларусі па футболе 2017 году
3
1
1
1.5 k
1.4 k
1.4 k
Ніжні Ноўгарад (баскетбольны клюб)
3
1
1
1.1 k
1 k
7 k
Гошчава
1
1
381
381
381
Катэгорыя:Ордэн Данэброг
4
1
1
921
921
3.6 k
Чучвы
4
1
1
891
891
78 k
Адукацыя ў Беларусі
3
1
1
804
804
4.8 k
Кокбэрн Таўн
2
1
1
782
782
12 k
Аляксандар Карніцкі
52
1
1
4
4
56 k
Максім Гарэцкі
1
1
157
157
157
Сьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Мсьціслаўскага раёну
1
1
151
151
15 k
Качэрычы
1
1
119
119
119
Краснагорскі сельсавет (Мсьціслаўскі раён)
1
1
119
119
119
Старасельскі сельсавет (Мсьціслаўскі раён)
1
1
115
115
115
Лапацінскі сельсавет (Мсьціслаўскі раён)
1
1
115
115
115
Мазалаўскі сельсавет (Мсьціслаўскі раён)
1
1
113
113
113
Шыркаўскі сельсавет (Мсьціслаўскі раён)
1
1
109
109
109
Сялецкі сельсавет (Мсьціслаўскі раён)
1
1
109
109
109
Янаўскі сельсавет (Мсьціслаўскі раён)
2
1
1
-602
602
26 k
Зборная Беларусі па футболе
3
1
1
-583
583
8.7 k
Робэрт Льюіс Стывэнсан
1
1
97
97
97
Старое Сяло (Мсьціслаўскі раён)
1
1
92
92
92
Сакалова (Мсьціслаўскі раён)
1
1
83
83
83
Мсьціслаўскі сельсавет
1
1
77
77
77
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Белай зоркі на ланцугу
1
1
70
70
70
Катэгорыя:Ордэн Белай зоркі
1
1
56
56
150
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Белай зоркі
4
1
1
368
368
12 k
Ар’ен Робэн
3
1
1
287
287
86 k
Ворша
1
1
5
5
3.3 k
Дзяніс Образаў
3
1
1
254
254
254
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Крыжа зямлі Марыі на ланцугу
1
1
2
2
2.2 k
Забалацкі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
1
1
3
3
109 k
Сьпіс помнікаў гісторыі і архітэктуры Беларусі, зруйнаваных уладамі СССР
1
1
2
2
1010
Клінскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
1
1
2
2
21 k
Гісторыя Жлобіна
1
1
2
2
24 k
Гісторыя Слоніму
2
1
1
237
237
237
Катэгорыя:Аргентынскія футбалісты і футбалісткі на Алімпійскіх гульнях
4
1
1
201
201
13 k
Гісторыя Іўя
6
1
1
169
169
169
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Крыжа зямлі Марыі
8
1
1
118
118
27 k
Заслаўе
10
1
1
72
72
8.1 k
Оляфур Рагнар Грымсан
3
1
1
-177
177
2.4 k
Мэтраполітэн (музэй)
5
1
1
143
143
26 k
Янаў
3
1
1
152
152
26 k
Сьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Браслаўскага раёну
2
1
1
136
136
136
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Данэброга
3
1
1
-97
97
2.4 k
Джэймз Морысан
4
1
1
-78
78
1.8 k
Бутэрброд
2
1
1
-102
102
1.6 k
Зялёны Бор
7
1
1
-11
11
28 k
Шклоў
7
1
1
8
8
48 k
Амсьціслаў
7
1
1
9
9
24 k
Кіеў
2
1
1
87
87
25 k
Шахцёр Салігорск
3
1
1
70
70
70
Катэгорыя:Ордэн Крыжа зямлі Марыі
4
1
1
49
49
49
Катэгорыя:Фільмы 2017 году
3
1
1
-65
65
2.9 k
Янаўскі сельсавет (Хоцімскі раён)
2
1
1
73
73
73
Мсьціслаўскі раён
3
1
1
54
54
18 k
Бабруйскае староства
2
1
1
-61
61
5.4 k
Ліпавая Даліна
2
1
1
61
61
4 k
Цімафей Калачоў
4
1
1
-16
16
11 k
Маартэн Стэкеленбург
4
1
1
-17
17
29 k
Стоўпцы
4
1
1
14
14
257
Катэгорыя:Паўднёвая Амэрыка
3
1
1
-28
28
2.1 k
Міс Беларусь-2004
3
1
1
-29
29
3 k
Мэнталітэт
4
1
1
12
12
2.6 k
Мэмфіс Дэпай
4
1
1
9
9
4.6 k
Іван Маеўскі
4
1
1
6
6
24 k
Валожын
3
1
1
-14
14
4.6 k
Дэлі Блінд
3
1
1
-12
12
276
Катэгорыя:Менск
3
1
1
9
9
4.6 k
Дарыль Янмаат
3
1
1
-8
8
5.1 k
Джарджыніё Вэйнальдум
3
1
1
9
9
7.9 k
Сяргей Паліцевіч
3
1
1
-7
7
34 k
Лепель
3
1
1
9
9
3.5 k
Юры Валавік
3
1
1
6
6
4.3 k
Руслан Цевераў
3
1
1
6
6
5.8 k
Антон Сарока
3
1
1
6
6
4.9 k
Сяргей Балановіч
3
1
1
6
6
6.1 k
Аляксей Рыяс
3
1
1
6
6
6.6 k
Мікалай Сігневіч
3
1
1
6
6
6.4 k
Станіслаў Драгун
3
1
1
6
6
9.3 k
Сяргей Чэрнік
2
1
1
14
14
1.5 k
Лютненскі сельсавет
2
1
1
10
10
1.3 k
Ракшынскі сельсавет
2
1
1
9
9
3.2 k
Максім Талейка
2
1
1
10
10
1.2 k
Падсолтаўскі сельсавет
2
1
1
10
10
4.2 k
Дзьмітры Бонахаў
2
1
1
10
10
2.6 k
Ходасаўскі сельсавет
2
1
1
10
10
1.5 k
Сапрынавіцкі сельсавет
2
1
1
10
10
1.3 k
Разьдзельскі сельсавет
2
1
1
10
10
1.3 k
Доўгавіцкі сельсавет
2
1
1
-9
9
158
Катэгорыя:Танцы
2
1
1
8
8
1 k
Мушынскі сельсавет
2
1
1
8
8
1.2 k
Капачоўскі сельсавет
2
1
1
-8
8
12 k
Сяргей Крывец
2
1
1
6
6
20 k
Аляксандар Крывіцкі
7
1
1
0
0
91
Катэгорыя:Амсьціслаўскі раён
5
1
1
2
2
54 k
Слонім
5
1
1
0
0
4.2 k
Яспэр Сылесэн
4
1
1
2
2
1.5 k
Малькаўскі нацыянальны літоўскі сельсавет
4
1
1
-1
1
4.9 k
Бас Дост
3
1
1
5
5
2.9 k
Дзяніс Якубовіч
3
1
1
5
5
4.9 k
Андрэй Варанкоў
3
1
1
5
5
2.8 k
Дзьмітры Лебедзеў
3
1
1
5
5
4 k
Мікалай Раманюк
3
1
1
5
5
6 k
Ягор Зубовіч
3
1
1
5
5
5.6 k
Павал Назаранка
3
1
1
5
5
14 k
Ігар Стасевіч
3
1
1
5
5
4.3 k
Максім Валадзько