Wikiscan
⇝
be-tarask.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Most active pages
13 February 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
13
2
2
28 k
27 k
27 k
Марыя Косіч
28
3
4
4 k
4 k
4 k
Грамадзяне Польшчы
2
1
1
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Атрошкава
6
2
2
2.1 k
2 k
2 k
Oceans of Fantasy
11
2
2
1.4 k
1.3 k
13 k
Беларусь на зімовых Алімпійскіх гульнях 2018 году
2
1
1
738
738
1.9 k
Кэрлінг на зімовых Алімпійскіх гульнях 2018 году
4
1
1
-660
660
14 k
Мужчынская зборная Сэрбіі па гандболе
4
1
1
552
552
552
Кучын
3
1
1
440
440
2.9 k
Лыжныя гонкі на зімовых Алімпійскіх гульнях 2018 году
12
1
1
328
328
18 k
Зімовыя Алімпійскія гульні 2018 году
5
1
1
211
211
2.1 k
Горныя лыжы на зімовых Алімпійскіх гульнях 2018 году
2
1
1
199
199
2.4 k
Канькабежны спорт на зімовых Алімпійскіх гульнях 2018 году
2
1
1
194
194
1.8 k
Санны спорт на зімовых Алімпійскіх гульнях 2018 году
2
1
1
181
181
1.9 k
Шорт-трэк на зімовых Алімпійскіх гульнях 2018 году
5
1
1
-163
163
13 k
Лаўрэнці Цанава
2
1
1
136
136
2 k
Сноўбордынг на зімовых Алімпійскіх гульнях 2018 году
2
2
-126
138
5.9 k
М’юзыкал
1
1
113
113
442
Вораг
5
1
1
98
98
9.4 k
Уладзімер Вярнадзкі
3
1
1
91
91
91
Катэгорыя:Альбомы Boney M.
2
1
1
89
89
89
Катэгорыя:Альбомы 1979 году
1
1
88
88
4.1 k
Павал Курлоў
4
1
1
-81
81
3.8 k
Валер Каліноўскі
6
1
1
-75
75
3.8 k
Сялява (возера)
5
1
1
-64
64
6.2 k
Сілічы
5
1
1
59
59
17 k
Сьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Кармянскага раёну
3
1
1
59
59
59
Марыя Ўладзімерава
12
2
2
54
140
3.7 k
Анжаліка Агурбаш
2
1
1
48
48
3.9 k
Чырвонае (Гомельская вобласьць)
2
1
1
-44
44
898
Менскі беларускі пэдагагічны інстытут
6
1
1
-43
43
3.2 k
Haiku (апэрацыйная сыстэма)
5
1
1
-35
35
25 k
Полацкая япархія
2
1
1
29
29
6.1 k
Хакей з шайбай на зімовых Алімпійскіх гульнях 2018 году
9
2
2
-28
36
22 k
Эдгар Алан По
6
1
1
-26
26
2.2 k
Максім Сяргееў
5
1
1
22
22
3.2 k
Беларуская (станцыя мэтро, Замаскварэцкая лінія)
1
1
-22
22
1.9 k
Беларускі студэнт (1942)
2
1
1
-22
22
2.8 k
Беларусь (1944)
1
1
-18
18
4.6 k
Голас вёскі (1941)
3
2
2
-17
17
290
Катэгорыя:Асобы Старой Туры
3
2
2
-17
17
280
Катэгорыя:Асобы Трэнчыну
3
2
2
-17
17
175
Катэгорыя:Асобы паводле краёў Славаччыны
3
2
2
-17
17
208
Катэгорыя:Асобы Саратава
1
1
-17
17
54
Катэгорыя:Штураўцы
1
1
-17
17
194
Катэгорыя:Памерлі ў Славаччыне
1
1
-17
17
242
Катэгорыя:Славакі паводле паходжаньня
1
1
-17
17
120
Катэгорыя:Асобы паводле раёнаў Славаччыны
1
1
-17
17
257
Катэгорыя:Славацкія скульптары
1
1
-17
17
116
Катэгорыя:Славацкія дыпляматы
1
1
-17
17
219
Катэгорыя:Славацкія палітыкі
1
1
-17
17
162
Катэгорыя:Славацкія сьвятыя
1
1
-17
17
292
Катэгорыя:Славацкія фальклярысты
1
1
-17
17
165
Катэгорыя:Славацкія рэлігійныя дзеячы
1
1
-17
17
278
Катэгорыя:Славацкія імігранты
1
1
-17
17
147
Катэгорыя:Памерлі ў Саратаве
1
1
-17
17
244
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Саратаве
1
1
-17
17
249
Катэгорыя:Гандбалісты клюбу «Вардар» Скоп’е
1
1
-17
17
484
Катэгорыя:Футбалісты клюбу «Рэал» Сарагоса
1
1
-17
17
223
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Сарагосе
1
1
-17
17
145
Катэгорыя:Памерлі ў Сант’яга-дэ-Чылі
1
1
-17
17
273
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Сант’яга-дэ-Чылі
1
1
-17
17
171
Катэгорыя:Хакеісты клюбу СКА Санкт-Пецярбург
1
1
-17
17
243
Катэгорыя:Пахаваныя ў Санкт-Пецярбургу
1
1
-17
17
285
Катэгорыя:Славацкія кампазытары
1
1
-17
17
152
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Славаччыне
1
1
-17
17
118
Катэгорыя:Военачальнікі Славаччыны
1
1
-17
17
212
Катэгорыя:Адзначаныя ўзнагародамі Славаччыны
1
1
-17
17
278
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Скоп’і
1
1
-17
17
14 k
Сьпіс асобаў, зьвязаных з Санкт-Пецярбургам
1
1
-17
17
314
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Старой Туры
1
1
-17
17
235
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Севастопалі
1
1
-17
17
149
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Трэнчыне
1
1
-17
17
292
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Сахалінскай вобласьці
1
1
-17
17
325
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Трэнчынскім краі
1
1
-17
17
284
Катэгорыя:Асобы Прэвідзы
1
1
-17
17
4.1 k
Валянціна Мацьвіенка
1
1
-17
17
53 k
Аляксандар Пушкін
1
1
-17
17
258
Катэгорыя:Архітэктары Санкт-Пецябрургу
1
1
-17
17
423
Катэгорыя:Выпускнікі санкт-пецярбурскіх ВНУ
1
1
-17
17
158
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Санкт-Пецярбургу
1
1
-17
17
306
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Санкт-Пецярбургу
1
1
-17
17
147
Катэгорыя:Памерлі ў Санкт-Пецярбургу
1
1
-17
17
177
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Саратаўскай вобласьці
1
1
-17
17
226
Катэгорыя:Асобы Славаччыны паводле гарадоў
1
1
-17
17
249
Катэгорыя:Катэгорыі па імёнах асобаў Славаччыны
1
1
-17
17
591
Катэгорыя:Футбалісты клюбу «Зэніт» Санкт-Пецярбург
1
1
-16
16
2.2 k
Беларусь (1919, Горадня)
3
1
1
14
14
4.7 k
Міхаіл Сямёнаў
2
1
3
13
13
13 k
Касьцёл Сьвятога Антонія Падуанскага і кляштар бэрнардынаў (Віцебск)
6
1
1
12
12
11 k
Алесь Гарун
1
1
-10
10
1.1 k
За Савецкую Беларусь (1941)
1
1
-9
9
1.4 k
За свабодную Беларусь (1942)
12
2
2
8
32
5.3 k
Раманава спэктраскопія
5
1
1
8
8
6.2 k
Марыя Шканава
3
1
1
8
8
2.7 k
Віталь Міхайлаў
3
2
2
-7
7
163
Катэгорыя:Асобы Трэнчынскага краю
1
1
-7
7
150
Катэгорыя:Асобы Прэшаўскага краю
1
1
-7
7
183
Катэгорыя:Асобы Банскабыстрыцкага краю
1
1
-7
7
150
Катэгорыя:Асобы Нітранскага краю
1
1
-7
7
162
Катэгорыя:Асобы Браціслаўскага краю
1
1
-7
7
146
Катэгорыя:Асобы Трнаўскага краю
1
1
-7
7
2.4 k
Тэхніка ў масы (1932)
1
1
-7
7
146
Катэгорыя:Асобы Жылінскага краю
1
1
-7
7
142
Катэгорыя:Асобы Кошыцкага краю
3
1
1
-7
7
3.4 k
Сяргей Бачарнікаў
1
1
-6
6
1.2 k
Беларускі работнік (1943)
3
1
1
6
6
3.2 k
Age of Love (альбом)
3
1
1
5
5
9.5 k
Пхёнчхан
6
1
1
-4
4
2.1 k
Службовая лесьвіца (фільм)
1
1
-3
3
16 k
Гісторыя Паставаў
2
1
1
-3
3
34 k
Паставы
3
1
1
3
3
5.3 k
Максім Варабей
1
1
-2
2
2.5 k
На варце
1
1
2
2
3.2 k
На варце Кастрычніка
6
1
1
2
2
3.7 k
Юлія Ціханава
4
1
1
-1
1
3 k
Ігнат Галавацюк
4
1
1
-1
1
2.4 k
Дзінара Алімбекава
4
1
1
-1
1
2.7 k
Марына Зуева
3
1
1
-1
1
3.5 k
Ганна Гуськова
3
1
1
-1
1
2.2 k
Сямёнаў (неадназначнасьць)
458
0
0
Галоўная старонка
184
0
0
Яўгенія Янішчыц
86
0
0
Людзі на балоце (раман)
5
1
1
0
0
32 k
Гісторыя Славаччыны
80
0
0
Францішак Багушэвіч
4
1
1
0
0
182
Катэгорыя:Раманава расьсеяньне
79
0
0
Максім Гарэцкі
3
1
1
0
0
1.8 k
Мэтрапалітэн Сан-Паўлу
3
1
1
0
0
114
Катэгорыя:Асобы Сант’яга-дэ-Чылі
3
1
1
0
0
190
Катэгорыя:Асобы Санкт-Пецярбургу
3
1
1
0
0
127
Катэгорыя:Асобы Сарагосы
3
1
1
0
0
173
Катэгорыя:Асобы Саратаўскай вобласьці
3
1
1
0
0
173
Катэгорыя:Асобы Сахалінскай вобласьці
3
1
1
0
0
133
Катэгорыя:Асобы Севастопалю
3
1
1
0
0
146
Катэгорыя:Асобы Скоп’я
3
1
1
0
0
176
Катэгорыя:Асобы Славаччыны
72
0
0
Рагнеда
70
0
0
RSS
59
0
0
Спадчына (верш)
53
0
0
Кастусь Каліноўскі
10
1
1
0
0
3.1 k
Антон Смольскі
5
1
1
0
0
3.1 k
Валянціна Камінская