Wikiscan
⇝
be-tarask.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
8 October 2017
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
477
0
0
Галоўная старонка
18
1
1
5.5 k
5.4 k
5.4 k
Дашкольная ўстанова
1
1
1.1 k
1 k
7.4 k
Асіпавіцкі раён
1
6
27
27
11 k
Касьцёл Сьвятога Міхала Арханёла і кляштар францішканаў (Івянец)
4
1
16
76
76
15 k
Гісторыя Івянца
162
0
0
Францішак Скарына
157
0
0
Спэцыяльныя:Пошук
2
1
1
2.3 k
2.3 k
8.6 k
Лілія Ананіч
3
1
1
1.5 k
1.5 k
4.3 k
Чорны Ручай
3
1
1
-1.1 k
1 k
23 k
Адэса
2
1
1
1.1 k
1.1 k
7.4 k
Алесь Карлюкевіч
3
1
1
1 k
1 k
1 k
Бушаўка
4
1
10
63
63
12 k
Гісторыя Любчы
3
1
1
-987
987
14 k
Каралі Францыі
1
1
327
327
327
Абмеркаваньне:Амсьціслаўскі раён
1
1
327
327
327
Катэгорыя:Кавалеры Вялікага крыжа ордэна Сокала
1
1
313
313
313
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Слана
1
1
286
286
286
Катэгорыя:Ісьляндзкія ўзнагароды
3
1
1
824
824
4.7 k
Марыго
1
1
280
280
280
Катэгорыя:Індусы паводле паходжаньня
1
1
277
277
277
Катэгорыя:Індыйская філязофія
1
1
262
262
262
Катэгорыя:Асобы Індыі паводле штатаў
1
1
250
250
250
Катэгорыя:Гуджараты
4
1
2
230
230
230
Катэгорыя:Ісьляндзкія рыцарскія ордэны
1
1
218
218
218
Катэгорыя:Мовы Індыі паводле штатаў ці тэрыторыяў
1
1
218
218
218
Катэгорыя:Пісьменьнікі на гуджараці
1
1
207
207
207
Катэгорыя:Індыйскія літаратары паводле моваў
1
1
-205
205
1.1 k
Янаўскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
7
1
2
282
282
3.1 k
Гжэгаж Крыховяк
1
1
197
197
197
Катэгорыя:Індыйскія літаратары паводле штатаў
1
1
189
189
189
Катэгорыя:Асобы Індыі паводле прафэсіяў і штатаў
4
1
3
9
9
28 k
Івянец
4
1
1
668
668
668
Катэгорыя:Магатма Гандзі
1
1
174
174
174
Катэгорыя:Гуджарацкія літаратары
1
1
154
154
154
Катэгорыя:Усходнія філёзафы
4
1
1
627
627
3.8 k
Краі (Берасьцейская вобласьць)
4
1
1
627
627
3.8 k
Рудня (Рэчкаўскі сельсавет)
1
1
143
143
143
Катэгорыя:Мовы Гуджарату
1
1
139
139
139
Катэгорыя:Асобы Гуджарату
5
1
2
216
232
216
Катэгорыя:Кавалеры ордэнаў Фінляндыі
3
1
1
607
607
3.8 k
Гутка (Берасьцейская вобласьць)
1
1
114
114
114
Катэгорыя:Катэгорыі паводле моваў Індыі
4
1
3
27
27
25 k
Любча
1
1
96
96
96
Катэгорыя:Ордэн Сокала
1
1
94
94
94
Катэгорыя:Гуджарат
1
1
-88
88
785
Шаблён:Рэчкаўскі сельсавет (Івацэвіцкі раён)
1
1
75
75
75
Дашкольныя ўстановы
3
1
2
168
168
168
Катэгорыя:Гуджараці
3
1
1
-542
542
879
Шаблён:Дуброўскі сельсавет (Рэчыцкі раён)
1
1
50
50
1.8 k
Рудня (прыток Усьвячы)
1
1
50
50
1.2 k
Шаблён:Міністры інфармацыі Рэспублікі Беларусь
1
1
7
7
7.3 k
Лукаш Пішчак
3
1
1
396
396
4.6 k
Рэчкі (Берасьцейская вобласьць)
2
1
1
389
389
389
Катэгорыя:Ордэн Сэрафімаў
3
1
1
-364
364
1.3 k
Рэчкаўскі сельсавет (Івацэвіцкі раён)
3
1
1
353
353
353
Катэгорыя:Сацыялістычныя партыі Індыі
2
1
1
368
368
368
Катэгорыя:Нацыяналістычныя партыі Індыі
3
1
1
336
336
336
Катэгорыя:Гандзізм
3
1
1
337
337
337
Катэгорыя:Ордэн Белай ружы Фінляндыі
5
1
1
283
283
283
Катэгорыя:Дацкія рыцарскія ордэны
3
1
2
5
5
130 k
Сьпіс помнікаў архітэктуры Вялікага Княства Літоўскага, зруйнаваных улада…
2
1
2
-3
3
21 k
Касьцёл Сьвятога Язэпа і калегіюм езуітаў (Віцебск)
2
1
1
283
283
283
Катэгорыя:Фінскія ўзнагароды
6
1
3
0
0
5.7 k
Зборная Польшчы па футболе
1
1
4
4
7.6 k
Татарка (Асіпавіцкі раён)
1
1
5
5
96 k
Сьпіс помнікаў архітэктуры віленскага барока
1
1
-3
3
12 k
Траецкі Маркаў манастыр
3
1
1
240
240
240
Катэгорыя:Дацкія рыцары
3
1
1
224
224
224
Катэгорыя:Кавалеры ордэнаў Ісьляндыі
5
1
1
188
188
188
Катэгорыя:Рыцарскія ордэны паводле краінаў
2
1
1
235
235
235
Катэгорыя:Швэдзкія рыцарскія ордэны
4
1
1
197
197
11 k
Канстытуцыйны суд Рэспублікі Беларусь
5
1
1
177
177
177
Катэгорыя:Дацкія ордэны
4
1
1
188
188
17 k
Засьвір
2
1
1
217
217
217
Катэгорыя:Дацкая шляхта
2
1
1
215
215
215
Катэгорыя:Сацыял-лібэральныя партыі
2
1
1
198
198
198
Катэгорыя:Кавалеры ордэнаў Даніі
2
1
1
196
196
196
Катэгорыя:Сэкулярысцкія партыі
2
1
2
5
5
14 k
Гудагай (вёска)
5
1
1
138
138
138
Катэгорыя:Ісьляндзкія ордэны
3
1
1
172
172
172
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Белай ружы Фінляндыі
2
1
1
179
179
179
Катэгорыя:Дынастычныя ордэны
4
1
1
133
133
133
Катэгорыя:Рыцарскія ордэны, якімі ўзнагароджваюцца кіраўнікі дзяржаваў і …
3
1
1
-140
140
2.1 k
Беларуская доля (аднадзёнка)
2
1
1
145
145
145
Катэгорыя:Фінскія ордэны
3
1
1
121
121
8.1 k
Оляфур Рагнар Грымсан
3
1
1
122
122
14 k
Гісторыя Шклова
2
1
1
138
138
138
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Сэрафімаў
4
1
1
-96
96
3.2 k
Ля-Рамбля
7
1
1
-30
30
1.9 k
Гратэск
3
1
1
91
91
3.8 k
Артур Боруц
2
1
1
107
107
107
Катэгорыя:Ордэн Слана
5
1
1
54
54
54
Катэгорыя:Эўрапейскія рыцарскія ордэны
5
1
1
-47
47
4 k
Матывацыя
2
1
1
95
95
95
Катэгорыя:Кавалеры Вялікага крыжа ордэна Белай ружы на ланцугу
2
1
1
-92
92
5.9 k
Нарказалежнасьць
4
1
1
55
55
52 k
Удзельнік:Red Winged Duck/Пераходы-2015
6
1
1
19
19
14 k
Модуль:Партал
4
1
1
-49
49
4.8 k
Магатма Гандзі
3
1
1
59
59
1.7 k
Шаблён:Чабатовіцкі сельсавет
3
1
1
-47
47
769
Шаблён:Заходаўскі сельсавет
5
1
1
-12
12
31 k
Камянец
2
1
1
59
59
2.2 k
Шаблён:Марозавіцкі сельсавет
5
1
1
6
6
25 k
Дняпро Магілёў
4
1
1
17
17
780
Вуліца Дзяржынскага (Нясьвіж)
3
1
1
-25
25
1.5 k
Гуджарат
3
1
1
25
25
2.7 k
Андрэас Вайман
4
1
1
7
7
5.8 k
Якуб Блашчыкоўскі
4
1
1
7
7
21 k
Робэрт Левандоўскі
2
1
1
28
28
130
Катэгорыя:Індалёгія
3
1
1
-9
9
38 k
Сьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Рагачоўскага раёну
2
1
1
12
12
5.6 k
Зарэчча (гарадзкі пасёлак)
2
1
1
13
13
352
Ордэн Слана
2
1
1
8
8
4.7 k
Зачысьце
2
1
1
8
8
9.6 k
Пухавічы
2
1
1
8
8
10 k
Чыркавічы
10
1
1
4
4
77 k
Адукацыя ў Беларусі
6
1
1
2
2
209
Катэгорыя:Палітычныя партыі Індыі паводле ідэалёгіі
4
1
1
4
4
9.2 k
Хатляны
3
1
1
2
2
1.4 k
Індалёгія
3
1
1
2
2
6.5 k
Крупцы
3
1
1
4
4
3.1 k
Дзьмітры Анцілеўскі
3
1
1
4
4
47 k
Бурушаскі
3
1
1
0
0
7.4 k
Цярэнці Луцэвіч
3
1
1
0
0
7.1 k
Вадзім Дземідовіч
3
1
1
0
0
109 k
Сьпіс помнікаў гісторыі і архітэктуры Беларусі, зруйнаваных уладамі СССР
3
1
1
0
0
4.1 k
Антон Шэпелеў
2
1
1
2
2
1.5 k
Антон Новік
2
1
1
4
4
12 k
Казлоўшчына
2
1
1
4
4
13 k
Дамачава
2
1
1
4
4
4.3 k
Забалоцьце (Весялоўскі сельсавет)
2
1
1
4
4
8.9 k
Шылавічы
2
1
1
2
2
5.5 k
Войцех Шчэнсны
2
1
1
4
4
6.8 k
Гудагай
2
1
1
0
0
181
Катэгорыя:Палітычныя партыі паводле краінаў і ідэалёгіяў
2
1
1
0
0
3.4 k
Ігар Даўгяла
2
1
1
0
0
1.6 k
Дзяніс Лявіцкі
2
1
1
0
0
2.3 k
Павал Бардукоў
2
1
1
0
0
8.3 k
Аляксей Тупчы
2
1
1
0
0
3.8 k
Антон Шрамчанка
2
1
1
0
0
4.6 k
Яўген Барсукоў
2
1
1
0
0
2.4 k
Іван Бахар
2
1
1
0
0
1.6 k
Пётар Казанцаў
2
1
1
0
0
4.1 k
Аляксандар Джыгера
2
1
1
0
0
2.6 k
Дзьмітры Бясьсьмертны
2
1
1
0
0
3.6 k
Алег Еўдакімаў
2
1
1
0
0
4.7 k
Сяргей Амельянчук
2
1
1
0
0
5.9 k
Віталь Трубіла
2
1
1
0
0
9.3 k
Павал Часноўскі
2
1
1
0
0
2.4 k
Валеры Грамыка