Wikiscan
⇝
be-tarask.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
21 October 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
3
1
1
-14
14
59 k
Лэнд-ліз
6
1
1
-39
39
45 k
Зараастрызм
1
1
-167
167
39 k
А1 (тэлекам-правайдэр)
8
1
1
-63
63
38 k
Расейская праваслаўная царква
3
1
1
5
5
37 k
Гісторыя Бабруйску
2
1
1
10
10
31 k
Менск (футбольны клюб)
5
1
1
285
285
27 k
Дняпро Магілёў
3
1
1
194
194
27 k
Гомель (футбольны клюб)
2
1
1
59
59
26 k
Сьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Браслаўскага раёну
5
1
1
1
1
19 k
Родалюб Вулавіч
4
1
1
0
0
17 k
Натуральная воспа
4
1
1
9
9
17 k
Нёман Горадня
3
1
1
5
5
15 k
Аляксандар Гутар
9
1
1
0
0
14 k
Сьвіслач (Магілёўская вобласьць)
1
1
0
0
14 k
Дарагічын (Падляскае ваяводзтва)
1
1
13 k
13 k
13 k
Унг
2
1
1
5
5
13 k
Сяргей Крывец
33
3
5
149
219
12 k
Александрыя (Магілёўская вобласьць)
2
1
1
0
0
12 k
Рудзі (фільм)
2
1
1
0
0
11 k
Мікалай Януш
3
1
1
16
16
11 k
Асінаўка
2
1
1
0
0
11 k
Рома Рым
7
1
1
0
0
10 k
Холы
2
1
1
5
5
10 k
Дзяніс Лапцеў
1
1
0
0
10 k
Дарагічынскі раён
6
1
1
0
0
10 k
Ялізава
2
1
1
5
5
9.4 k
Андрэй Гарбуноў
2
1
1
5
5
9.3 k
Ільля Алексіевіч
2
1
1
5
5
9.2 k
Андрэй Хачатуран
3
1
1
-516
516
9.2 k
Салвадор
3
1
1
5
5
8.8 k
Сяргей Верамко
2
1
1
3
3
8.6 k
Дзьмітры Гушчанка
2
1
1
5
5
8.5 k
Вадзім Дземідовіч
3
1
1
5
5
8.4 k
Кірыл Паўлючак
2
1
1
5
5
8.2 k
Уладзімер Бушма
11
1
1
109
109
8.1 k
Якімавічы (Гарадзенская вобласьць)
4
1
1
5
5
8.1 k
Дзьмітры Ігнаценка (1988)
2
1
1
5
5
8 k
Ігар Шытаў
2
1
1
5
5
7.8 k
Арцём Быкаў
2
1
1
5
5
7.7 k
Павал Няхайчык
2
1
1
5
5
7.6 k
Ненад Адамавіч
2
1
1
0
0
7.4 k
Ігар Ражкоў
2
1
1
5
5
7.4 k
Аляксей Цімашэнка
2
1
1
59
59
7.2 k
Бучамля 1
2
1
1
113
113
7.2 k
Філіп Джорджавіч
2
1
1
5
5
7 k
Павал Савіцкі
2
1
1
5
5
6.9 k
Кірыл Прамудраў
2
1
1
5
5
6.9 k
Ігар Кузьмянок
2
1
1
0
0
6.8 k
Аляксей Лягчылін
3
1
1
6
6
6.7 k
Аляксандар Макась
2
1
1
5
5
6.7 k
Дзьмітры Клімовіч
2
1
1
0
0
6.6 k
Раман Воўкаў
2
1
1
5
5
6.6 k
Сяргей Канцавы
2
1
1
5
5
6.6 k
Віталь Трубіла
2
1
1
5
5
6.6 k
Аляксей Гаўрыловіч
2
1
1
5
5
6.6 k
Віталь Кібук
3
1
1
48
48
6.5 k
Ясень (Магілёўская вобласьць)
3
1
1
5
5
6.5 k
Юры Астравух
3
1
1
5
5
6.5 k
Павал Назаранка
2
1
1
5
5
6.4 k
Арцём Скітоў
13
1
2
-74
74
6.4 k
Усьвяцкая культура
2
1
1
6
6
6.4 k
Максім Бардачоў
2
1
1
-12
12
6.3 k
Нані
2
1
1
5
5
6.2 k
Андрэй Клімовіч
1
1
5
5
6 k
Аляксандар Валер’евіч Паўлаў
2
1
1
5
5
5.9 k
Эдгар Аляхновіч
2
1
1
5
5
5.8 k
Антон Матвеенка
3
1
1
12
12
5.8 k
Мужчынская зборная Фінляндыі па хакеі
2
1
1
5
5
5.7 k
Уладзіслаў Клімовіч
1
1
5
5
5.7 k
Сяргей Іванавіч Ціханоўскі
3
1
1
5
5
5.6 k
Філіп Іваноў
2
1
1
5
5
5.4 k
Сяргей Глябко
2
1
1
5
5
5.4 k
Аляксандар Паўлавец
2
1
1
5
5
5.3 k
Ігар Ясінскі
2
1
1
5
5
5.3 k
Сяргей Мацьвейчык
2
1
1
5
5
5.3 k
Руслан Цевераў
3
1
1
0
0
5.3 k
Градзянка
2
1
1
5
5
5.3 k
Сяргей Балановіч
2
1
1
5
5
5.3 k
Кірыл Вяргейчык
5
1
1
37
37
5.2 k
Малі (вёска)
3
1
1
4
4
5.2 k
Уладзіслаў Васілючак
2
1
1
5
5
5.1 k
Уладзімер Шчэрба
2
1
1
5
5
5 k
Ігар Бурко
3
1
1
5
5
5 k
Мікіта Корзун
2
1
1
5
5
4.9 k
Яўген Барсукоў
7
1
1
17
17
4.9 k
Гуменікі
3
1
1
-41
41
4.9 k
Татаркавічы
5
1
3
5 k
4.8 k
4.8 k
Сурынка
2
1
1
5
5
4.8 k
Аляксей Залескі
4
1
1
-67
67
4.8 k
Данілоўка
2
1
1
0
0
4.8 k
Дзьмітры Дудар
2
1
1
5
5
4.8 k
Павал Рыбак
2
1
1
5
5
4.7 k
Яўген Елязаранка
2
1
1
5
5
4.7 k
Уладзіслаў Жук
2
1
1
0
0
4.7 k
Андрэй Штыгель
2
1
1
0
0
4.7 k
Яўген Савасьцьянаў
7
1
1
52
52
4.7 k
Шылавічы (Слонімскі раён)
1
1
2
2
4.6 k
Кабылянка (Асіпавіцкі раён)
6
1
1
9
9
4.6 k
Новая Стража
2
1
1
5
5
4.6 k
Аляксандар Сялява
2
1
1
5
5
4.6 k
Аляксандар Яцкевіч
8
1
1
11
11
4.6 k
Савічы (Слонімскі раён)
2
1
1
92
92
4.6 k
Арцём Сарока
6
1
1
10
10
4.6 k
Чапялева
6
1
1
0
0
4.5 k
Старое Сяло
2
1
1
0
0
4.5 k
Антон Шрамчанка
2
1
1
0
0
4.5 k
Глеб Рассадкін
3
1
1
5
5
4.5 k
Сямён Шасьцілоўскі
2
1
1
5
5
4.4 k
Сяргей Кісьляк
2
1
1
0
0
4.4 k
Руслан Юдзянкоў
3
1
1
0
0
4.4 k
Дражня (Магілёўская вобласьць)
2
1
1
5
5
4.4 k
Павал Забелін
2
1
1
5
5
4.4 k
Сяргей Шчагрыковіч
2
1
1
5
5
4.4 k
Юры Кавалёў
4
1
1
38
38
4.3 k
Палушы
2
1
1
5
5
4.3 k
Аляксей Іваноў
2
1
1
5
5
4.3 k
Раман Сьцяпанаў
2
1
1
5
5
4.3 k
Барыс Панкратаў
2
1
1
5
5
4.2 k
Яўген Клапоцкі
3
1
1
5
5
4.1 k
Ігар Даўгяла
3
1
1
5
5
4.1 k
Аляксандар Пазьняк
2
1
1
5
5
4 k
Мікалай Золатаў
2
1
1
0
0
4 k
Іван Жосткін
5
1
1
4.1 k
4 k
4 k
Малышэвічы (Гарадзенская вобласьць)
4
1
1
4.1 k
4 k
4 k
Саковічы (Гарадзенская вобласьць)
2
1
1
5
5
4 k
Яўген Шыкаўка
4
1
1
4.1 k
4 k
4 k
Львоўшчына
2
1
1
5
5
4 k
Ягор Сямёнаў
2
1
1
5
5
3.9 k
Мікіта Навумаў
2
1
1
5
5
3.9 k
Раман Грыбоўскі
6
1
1
4 k
3.9 k
3.9 k
Рахавічы (Гарадзенская вобласьць)
7
1
2
4 k
3.9 k
3.9 k
Падмошша (Гарадзенская вобласьць)
9
1
1
13
13
3.9 k
Капусты
3
1
1
0
0
3.9 k
Вязычын (Магілёўская вобласьць)
6
1
1
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Скоўдзічы
3
1
1
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Тушэвічы
2
1
1
5
5
3.8 k
Сяргей Усеня
2
1
1
9
9
3.8 k
Ян Сянкевіч
3
1
1
5
5
3.8 k
Сяргей Пушнякоў
5
1
1
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Новы Дзедзін
3
1
1
0
0
3.8 k
Казімірова (Магілёўская вобласьць)
2
1
1
5
5
3.7 k
Ігар Шумілаў
3
1
1
5
5
3.7 k
Алег Еўдакімаў
2
1
1
5
5
3.7 k
Павал Сядзько
3
1
1
0
0
3.7 k
Цэзарова
2
1
1
5
5
3.7 k
Арцём Гурэнка
3
1
1
0
0
3.6 k
Лочын
1
1
5
5
3.6 k
Дзяніс Образаў
2
1
1
7
7
3.6 k
Яўген Ляшко
2
1
1
5
5
3.6 k
Міхаіл Шыбун