Wikiscan
⇝
be-tarask.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
8 October 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
373
2
2
1
0
4
197 k
Францішак Скарына
29
2
3
4.3 k
4.2 k
4.3 k
Расейскі крыж
9
2
2
718
834
718
Ганнаўка
12
2
2
1
0
40
12 k
Тыбэцкі аўтаномны раён
12
1
3
12 k
12 k
12 k
Вера Менчык
10
1
1
18 k
17 k
17 k
Інстытут мэліярацыі
3
1
1
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Пекалін
5
1
1
3.2 k
3.2 k
3.2 k
Прафэсійна-тэхнічная адукацыя
2
1
1
3.1 k
3 k
3 k
Міхаіл Біцан
11
1
1
2.3 k
2.2 k
7.9 k
Вышэйшыя навучальныя ўстановы Беларусі
8
1
3
948
948
3.8 k
Інстытут ільну
11
1
1
1.6 k
1.5 k
8.3 k
Intex-press
2
1
1
1.5 k
1.5 k
3.9 k
Брудзэў (Каліскі павет)
9
1
2
423
423
9.3 k
Спортынг Лісабон
1
1
318
318
318
Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету паводле відаў спорту
1
1
279
279
279
Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету па шахматах сярод жанчынаў
1
1
246
246
246
Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету па шахматах
1
1
218
218
218
Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету па інтэлектуальных гульнях
1
1
164
164
164
Катэгорыя:Чэмпіянаты паводле відаў спорту
1
1
135
135
135
Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету сярод жанчынаў
7
1
1
559
559
43 k
Ашмяны
3
1
1
624
624
14 k
Ашмянскі раён
1
1
98
98
98
Адамова (Вярэнаўскі раён)
3
1
2
200
216
200
Катэгорыя:Чэмпіянаты сьвету па гульнях на дошцы
3
1
1
-546
546
77 k
Рэспубліка Карэлія
1
1
67
67
67
Хасэ Рауль Капаблянка
1
1
54
54
54
Ганнаўка (Клімавіцкі раён)
1
1
54
54
54
Ганнаўка (вёска)
1
1
54
54
54
Ганнаўка (Магілёўская вобласьць)
1
1
13
13
7.4 k
Ігуменскі павет
26
1
1
-53
53
80 k
Нацыянальная акадэмія навук Беларусі
6
1
1
243
243
9.8 k
Кірыл Рэліх
2
1
1
305
305
78 k
Адукацыя ў Беларусі
3
1
1
270
270
270
Катэгорыя:Інтэлектуальныя спаборніцтвы
3
1
1
254
254
5.1 k
Масуд Шаджаі
1
1
4
4
33 k
Канстытуцыя Беларусі
1
1
0
0
1.7 k
Макс Эбонг
1
1
0
0
3.6 k
Дзяніс Образаў
1
1
0
0
5.7 k
Сяргей Іванавіч Ціханоўскі
2
1
1
244
244
244
Катэгорыя:Чэмпіёнкі сьвету па шахматах
6
1
2
0
0
2.1 k
Дзьмітры Тамела
12
1
1
75
75
4.7 k
Нобэлеўская прэмія па эканоміцы
3
1
1
-222
222
1.7 k
Ўільям Гогарт
5
1
1
-180
180
27 k
Альшаны (Столінскі раён)
2
1
1
219
219
219
Катэгорыя:Спаборніцтвы ў гульнях на дошцы
4
1
1
-177
177
4.1 k
АЕК Атэны
2
1
1
203
203
203
Катэгорыя:Шахматныя турніры сярод жанчынаў
7
1
1
-100
100
20 k
Храм Мікалая Японскага
8
1
1
76
76
29 k
Сьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Лагойскага раёну
6
1
1
106
106
7.8 k
Новы чарнобыльскі саркафаг
2
1
1
-172
172
7.7 k
Чаплыгін (горад)
2
1
1
-166
166
15 k
Мартын Німёльлер
6
1
1
76
76
47 k
Сьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Полацкага раёну
3
1
1
125
125
2 k
Аўчоса
7
1
1
54
54
3.1 k
Альсвэнскан
5
1
1
85
85
4.4 k
Янка Журба
4
1
1
103
103
967
Хасэ Капаблянка
3
1
1
119
119
10 k
Канвелішкі
6
1
1
69
69
11 k
Брага (футбольны клюб)
4
1
1
98
98
98
БФБ
8
1
1
11
11
6.9 k
Ігар Жук
6
1
1
-43
43
1 k
Пурпурнае сэрца
3
1
1
90
90
3.2 k
Азярэцкі сельсавет (Талачынскі раён)
2
1
1
107
107
107
Заслужаны трэнэр Беларусі
4
1
1
65
65
65
Інстытут ільну Акадэміі навук Беларусі
6
1
1
-22
22
2.8 k
Кубак Швэцыі па футболе
3
1
1
-66
66
5.6 k
Малое Сітна
2
1
1
73
73
49 k
Алег Грушэцкі
4
1
1
41
41
4 k
Вышэйшая навучальная ўстанова
2
1
1
67
67
67
Хасэ Рауль Капаблянка-і-Граўпэра
2
1
1
65
65
65
БК Гарызонт
3
1
1
44
44
4.2 k
Аблысеньне
3
1
1
42
42
4.6 k
Менская балотная досьледная станцыя
3
1
1
43
43
3.3 k
Задор’еўскі сельсавет
4
1
1
15
15
13 k
Нача
2
1
1
42
42
5.1 k
Юры Каралевіч
3
1
1
6
6
4.7 k
Андрэй Штыгель
2
1
1
15
15
21 k
Радунь
2
1
1
9
9
6.4 k
Арцём Канцавы
2
1
1
-8
8
6.7 k
Гістарычны факультэт БДУ
12
1
1
0
0
15 k
Сьвятлана Алексіевіч
8
1
1
2
2
3.7 k
Друскенікі (вёска)
7
1
1
1
1
2.2 k
Уручча (станцыя мэтро)
4
1
1
4
4
30 k
Гомельская вобласьць
4
1
1
2
2
3.7 k
Дайнава (Беняконскі сельсавет)
4
1
1
2
2
3.6 k
Доцішкі
4
1
1
0
0
20 k
Янавічы
3
1
1
5
5
4.8 k
Дзьмітры Дудар
3
1
1
5
5
7.4 k
Ігар Ражкоў
3
1
1
5
5
4.4 k
Руслан Юдзянкоў
3
1
1
5
5
4 k
Іван Жосткін
3
1
1
5
5
4.5 k
Антон Шрамчанка
3
1
1
5
5
2.6 k
Аляксандар Янчанка
3
1
1
5
5
6.6 k
Раман Воўкаў
3
1
1
4
4
2 k
Марадэрства
3
1
1
2
2
3.7 k
Дайнава (Бастунскі сельсавет)
3
1
1
4
4
1.7 k
Раман Юзапчук
3
1
1
0
0
3 k
Дзьмітры Барадзін
3
1
1
0
0
4.5 k
Сямён Шасьцілоўскі
3
1
1
0
0
4.4 k
Юры Кавалёў
2
1
1
5
5
4.1 k
Сяргей Курганскі
2
1
1
5
5
11 k
Мікалай Януш
2
1
1
5
5
7.9 k
Філіп Рудзік
2
1
1
5
5
4.7 k
Яўген Савасьцьянаў
2
1
1
5
5
6.8 k
Аляксей Лягчылін
2
1
1
5
5
2.4 k
Павал Цесьлюкевіч
2
1
1
5
5
5.4 k
Валеры Жукоўскі
2
1
1
5
5
4.5 k
Глеб Рассадкін
2
1
1
4
4
3.7 k
Юры Валавік
2
1
1
2
2
3.5 k
Каварыкі
2
1
1
2
2
3.5 k
Плікі
2
1
1
2
2
3.5 k
Пілюнцы
2
1
1
2
2
3.5 k
Мацюнцы
2
1
1
2
2
3.5 k
Парадунь
2
1
1
2
2
3.5 k
Палашкі
2
1
1
2
2
3.5 k
Мяжанцы
2
1
1
4
4
4.3 k
Барыс Панкратаў
2
1
1
2
2
3.6 k
Мніхі
2
1
1
2
2
3.5 k
Міцканцы
2
1
1
2
2
3.5 k
Мікянцы
2
1
1
2
2
3.6 k
Мендрыкаўшчына
2
1
1
2
2
3.5 k
Мелевічы
2
1
1
2
2
3.5 k
Мажэйкаўшчына
2
1
1
4
4
4.3 k
Мікалай Раманюк
2
1
1
2
2
3.5 k
Навасады (Доціскі сельсавет)
2
1
1
2
2
3.5 k
Ліпкунцы
2
1
1
2
2
3.6 k
Гіркі
2
1
1
4
4
3.2 k
Валеры Грамыка
2
1
1
-2
2
3.5 k
Лункі
2
1
1
2
2
3.5 k
Лаўцуны
2
1
1
2
2
3.5 k
Лялянцы
2
1
1
2
2
3.5 k
Любарты
2
1
1
2
2
3.6 k
Гештаўты
2
1
1
2
2
3.5 k
Любянцы
2
1
1
2
2
3.5 k
Лялюшы
2
1
1
2
2
3.6 k
Гільвінцы
2
1
1
2
2
3.5 k
Лебеднікі
2
1
1
2
2
3.5 k
Кужы
2
1
1
2
2
3.5 k
Магуны
2
1
1
2
2
3.5 k
Кудаюнцы
2
1
1
2
2
3 k
Кодзі
2
1
1
2
2
3.6 k
Гінэлі
2
1
1
2
2
3.6 k
Гатуўка
2
1
1
2
2
3.6 k
Навасады (Беняконскі сельсавет)
2
1
1
2
2
3.5 k
Рэмезава
2
1
1
2
2
3.5 k
Роўбішкі
2
1
1
2
2
3.5 k
Кованцы
2
1
1
2
2
3.5 k
Ромуці
2
1
1
2
2
3.5 k
Рачкуны
2
1
1
4
4
6.9 k
Ігар Кузьмянок