Wikiscan
⇝
be-tarask.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Most active pages
18 September 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
2
2
6
8.2 k
8.1 k
8 k
Дацкая пратэставая сьвіньня
50
3
5
4.9 k
4.8 k
50 k
Зьбіцьцё дэпутатаў у будынку Вярхоўнага Савету (1995)
15
2
4
1
0
52
9.6 k
Сьвіцічы
7
2
4
76
182
8.8 k
Руаль Амундсэн
7
2
3
-61
61
15 k
Упсала
3
1
3
41
41
1.2 k
Глёма
16
2
2
8.3 k
8.3 k
8.1 k
Юры Лукашэвіч
1
2
4.8 k
4.7 k
4.7 k
Бродніца (Янаўскі раён)
11
2
2
228
228
5.8 k
Рэспубліканская партыя працы і справядлівасьці
2
2
-233
247
38 k
Радзівілы
12
1
2
1.8 k
1.7 k
22 k
Мілян
6
1
2
2 k
2 k
12 k
Сьпіс лейтэнант-губэрнатараў Нью-Брансўіку
5
1
2
1.6 k
1.6 k
4.3 k
Друк
8
1
2
-401
419
7.5 k
Лясная (Магілёўская вобласьць)
13
2
2
1
0
170
4.4 k
Грозаўскі сельсавет
6
1
2
68
68
6.9 k
Качэрыцкі раён
4
1
2
87
87
87
Княжыцы (Магілёўская вобласьць)
4
1
2
-84
84
175
Катэгорыя:Населеныя пункты Качэрыцкага раёну
3
1
2
-87
87
5.3 k
Рагі (Прапойскі раён)
7
1
2
6
6
5.3 k
Азарычы (Магілёўская вобласьць)
1
2
-652
708
59 k
Рымска-каталіцкі касьцёл у Беларусі
7
1
2
0
0
3.3 k
Велікашылавіцкі сельсавет
1
2
-2
2
14 k
Факультэт міжнародных адносін БДУ
3
1
1
4.2 k
4.1 k
4.1 k
Якша
5
1
1
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Кукшынава
14
1
1
2.1 k
2.1 k
2.1 k
Кадачы
7
1
1
2.4 k
2.3 k
3.7 k
Нэрва
7
1
1
-1.3 k
1.3 k
5.5 k
Беларуская партыя свабоды
3
1
1
1.5 k
1.5 k
3.9 k
Добруш (пасёлак)
1
1
-377
377
7.6 k
О. Гэнры
1
1
-1.3 k
1.2 k
95 k
Сьпіс помнікаў архітэктуры віленскага барока
6
1
1
559
559
624
Янаўскі раён
1
1
118
118
118
Сьпіс лейтэнант-губэрнатараў Нью-Брансўіка
4
1
1
592
592
592
Калодліва
8
1
1
-522
522
2 k
Адамова
8
1
1
-511
511
1.6 k
Зара
1
1
98
98
98
Адамова (хутар)
1
1
88
88
88
Бяляны (хутар)
1
1
87
87
11 k
Дняпро Магілёў (2019)
1
1
57
57
57
Вераб’ёва (вёска)
1
1
57
57
57
Вераб’ёва (Смаленская вобласьць)
1
1
57
57
57
Вераб’ёва (Віцебская вобласьць)
1
1
56
56
56
Калодліва (вёска)
1
1
52
52
52
Адамова (вёска)
1
1
52
52
52
Адамова (Віцебская вобласьць)
1
1
52
52
52
Адамова (Менская вобласьць)
1
1
50
50
50
Бяляны (вёска)
1
1
50
50
50
Бяляны (Віцебская вобласьць)
1
1
48
48
48
Глома
1
1
46
46
46
Зара (Віцебская вобласьць)
1
1
46
46
46
Зара (Менская вобласьць)
1
1
46
46
46
Зара (Магілёўская вобласьць)
1
1
46
46
46
Зара (Гомельская вобласьць)
1
1
46
46
46
Зара (вёска)
1
1
46
46
46
Зара (пасёлак)
22
1
1
-17
17
11 k
Цмок
2
1
1
336
336
6.8 k
Рауль Хімэнэс
1
1
4
4
11 k
Палац Валовічаў (Сьвяцак)
1
1
3
3
4.1 k
Усход (Кабінагорскі сельсавет)
1
1
3
3
6 k
Аляксандар Валер’евіч Паўлаў
1
1
-1
1
5 k
Касьцёл Сьвятой Барбары і кляштар трынітарыяў (Берасьце)
1
1
0
0
5 k
Янаўскі раён (Ковенскі павет)
3
1
1
241
241
241
Катэгорыя:Творы невядомых аўтараў
5
1
1
-191
191
1.3 k
Іванаўскі раён
5
1
1
188
188
22 k
Лаўрышаўскія археалягічныя экспэдыцыі
4
1
1
179
179
179
Катэгорыя:Кнігі пра цмокаў
3
1
1
185
185
185
Катэгорыя:Катэгорыі літаратурных твораў
2
1
1
186
186
26 k
Дняпро Магілёў
7
1
1
101
101
2.8 k
Вярхоўны Савет Рэспублікі Беларусь 12-га скліканьня
6
1
1
-115
115
654
Княжыцы (неадназначнасьць)
2
1
1
-174
174
5.6 k
Чарнякоўка
7
1
1
87
87
87
Вялікашылавіцкі сельсавет
7
1
1
-87
87
4.5 k
Новая Каменка (Магілёўская вобласьць)
5
1
1
-108
108
1.6 k
Вераб’ёва
4
1
1
123
123
15 k
Качэрычы
2
1
1
-145
145
7.4 k
Бэнфіка Лісабон
4
1
1
109
109
109
Іванаўскі раён (Берасьцейская вобласьць)
3
1
1
119
119
119
Катэгорыя:Творы пра цмокаў
5
1
1
83
83
31 k
Менск (футбольны клюб)
9
1
1
-17
17
5.2 k
Вуліца Кастрычніцкая (Пружаны)
5
1
1
65
65
65
Кіраўскі раён (Магілёўская вобласьць)
1
1
-679
679
21 k
Царква Дабравешчаньня Багародзіцы (Віцебск)
3
1
1
94
94
2.8 k
Канстантын Палікарповіч
2
1
1
-108
108
7.5 k
Эрнан Фігерэда
3
1
1
91
91
91
Янаўскі раён (Летува)
3
1
1
-87
87
4.8 k
Сьвенск
3
1
1
-85
85
6.4 k
Церахоўка (Магілёўская вобласьць)
4
1
1
68
68
68
Катэгорыя:Творы няпэўнага аўтарства
2
1
1
-87
87
5 k
Слаўня
2
1
1
-87
87
5.8 k
Рэкта (Прапойскі раён)
5
1
1
-36
36
1005
Бяляны
2
1
1
-87
87
4.9 k
Новая Слабада (Магілёўская вобласьць)
2
1
1
87
87
87
Княжыцы (вёска)
2
1
1
-87
87
4.4 k
Рэкта-Міхайлаўка
2
1
1
-87
87
5 k
Перагон
2
1
1
-87
87
6 k
Прудок (Прапойскі раён)
6
1
1
17
17
9.4 k
Айнтрахт Франкфурт
1
1
-656
656
22 k
Сьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Дрысенскага раёну
2
1
1
-85
85
4.9 k
Усохі (Прапойскі раён)
6
1
1
-15
15
3.6 k
Навасельле (Берасьцейская вобласьць)
2
1
1
-61
61
3.1 k
Элізэў
2
1
1
-46
46
2.7 k
Дахоўка
15
1
1
0
0
95 k
Горадня
2
1
1
-42
42
2.5 k
Піпы
4
1
1
6
6
5 k
Благадаць (Магілёўская вобласьць)
32
1
1
1
5
5
3.7 k
Эротыка
2
1
1
36
36
3.5 k
Красіева
2
1
1
33
33
15 k
Талант Дуйшабаеў
3
1
1
6
6
5.5 k
Дубна (Магілёўская вобласьць)
2
1
1
-20
20
3.5 k
Рудавін
2
1
1
17
17
3.4 k
Fox News Radio
2
1
1
-17
17
2.8 k
Žygimont VAZA
2
1
1
-14
14
3.7 k
Крыўчыцы
2
1
1
-11
11
3.7 k
Чэнчыцы
2
1
1
9
9
8.8 k
Гайшын
2
1
1
6
6
5.7 k
Лапацічы (Магілёўская вобласьць)
2
1
1
6
6
5.3 k
Завад-Віравая
2
1
1
6
6
5.8 k
Аляксандраўка 1
2
1
1
6
6
4.8 k
Курганаўка (Магілёўская вобласьць)
2
1
1
6
6
5.4 k
Лебядзёўка (Прапойскі раён)
3
1
1
-903
903
118 k
Сьпіс помнікаў гісторыі і архітэктуры Беларусі, зруйнаваных уладамі СССР
7
1
1
4
4
21 k
Партыя БНФ
5
1
1
3
3
4.7 k
Машэцкая Слабада
5
1
1
3
3
4.5 k
Казакоўка (Магілёўская вобласьць)
5
1
1
3
3
2.6 k
Арцём Васільеў
3
1
1
2
2
3.1 k
Правапіс граматыкі Паўлоўскага
3
1
1
-4
4
109
Янаўскі раён (Беларусь)
3
1
1
3
3
10 k
Дзяніс Лапцеў
3
1
1
3
3
4.7 k
Малая Зімніца
3
1
1
3
3
3.8 k
Максім Талейка
3
1
1
3
3
4.6 k
Аляксандар Сялява
3
1
1
3
3
5.3 k
Сяргей Мацьвейчык
3
1
1
3
3
4.3 k
Аляксандраўка 2
3
1
1
3
3
4.4 k
Юры Кавалёў
3
1
1
3
3
5.3 k
Сяргей Балановіч
3
1
1
3
3
6.4 k
Максім Бардачоў
3
1
1
3
3
6.4 k
Аляксандар Сачыўка
3
1
1
3
3
3.6 k
Міхаіл Шыбун
3
1
1
0
0
7.1 k
Янаўскі раён (Берасьцейская вобласьць)
3
1
1
0
0
4.4 k
Вялікія Шылавічы
3
1
1
0
0
5.2 k
Кірыл Вяргейчык
2
1
1
3
3
2.2 k
Ільля Лукашэвіч
2
1
1
3
3
8.8 k
Сяргей Верамко
2
1
1
3
3
4 k
Іван Жосткін
2
1
1
3
3
2.1 k
Цімафей Лукашэвіч
2
1
1
3
3
2.8 k
Яўген Шаўчэнка
2
1
1
3
3
4.5 k
Антон Шрамчанка
2
1
1
3
3
2.3 k
Аляксандар Халадзінскі
2
1
1
3
3
3.5 k
Ігар Зюлеў
2
1
1
3
3
2.1 k
Яўген Вялько