Wikiscan
⇝
be-tarask.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
21 July 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
16
1
1
70
70
179 k
Менск
3
1
1
14 k
13 k
126 k
Гісторыя Ізраілю
2
1
1
6
6
59 k
БАТЭ Барысаў
15
2
3
2.2 k
2.1 k
28 k
Сьпіс аб’ектаў Сусьветнай спадчыны ЮНЭСКО ў Ізраілі
3
1
1
-1
1
23 k
Аляксандар Глеб
6
1
6
4.9 k
5.5 k
22 k
Софі Эліс-Бэкстар
14
1
2
-16
28
20 k
Ізраіль
6
1
1
499
499
18 k
Міністэрства аховы здароўя Рэспублікі Беларусь
10
1
1
1.3 k
1.3 k
17 k
Касьцюковіцкі раён
5
1
3
-112
164
16 k
Рэчыцкі раён
5
1
1
70
70
16 k
Амсьціслаўскі раён
2
1
1
249
249
16 k
Нёман Горадня
10
2
2
16
16
15 k
Валынцы
2
1
1
0
0
15 k
Рэнан Брэсан
2
1
1
1
1
15 k
Ігар Стасевіч
2
1
1
1
1
15 k
Аляксандар Гутар
7
1
1
72
72
14 k
Каралі Францыі
7
2
2
1
0
100
14 k
Народны Альбом
4
1
1
64
64
13 k
Шклоўскі раён
2
1
1
0
0
12 k
Сяргей Ражок
4
1
1
-260
260
12 k
ГП-25
5
1
2
-40
40
12 k
Сулейман I
2
1
1
1
1
11 k
Мікалай Януш
2
1
1
1
1
11 k
Дзьмітры Камароўскі
2
1
1
1
1
11 k
Дзьмітры Бага
7
1
1
21
21
11 k
Падрульны гранатамёт
2
1
1
1
1
10 k
Дзяніс Лапцеў
2
1
1
1
1
10 k
Андрэй Чухлей
4
1
1
-3 k
2.9 k
9.7 k
Дынама Менск (хакейны клюб)
2
1
1
1
1
8.8 k
Максім Скавыш
2
1
1
1
1
8.8 k
Сяргей Верамко
2
1
1
1
1
8.8 k
Павал Пласконны
2
1
1
1
1
8.6 k
Аляксандар Шагойка
4
1
1
-118
118
8.4 k
Бярозаўка (Камянецкі раён)
2
1
1
1
1
8.4 k
Кірыл Паўлючак
3
1
1
-2
2
8.3 k
Мікіта Букаткін
2
1
1
1
1
8.1 k
Цярэнці Луцэвіч
2
1
1
1
1
8.1 k
Дзьмітры Ігнаценка (1988)
2
1
1
-2
2
7.7 k
Павал Няхайчык
2
1
1
1
1
7.6 k
Ненад Адамавіч
2
1
1
1
1
7.4 k
Артур Слабашэвіч
2
1
1
1
1
7.2 k
Максім Вітус
2
1
1
1
1
7.2 k
Леанід Ковель
2
1
1
1
1
7 k
Павал Савіцкі
2
1
1
1
1
6.9 k
Аляксандар Бычанок
2
1
1
1
1
6.9 k
Ігар Кузьмянок
2
1
1
1
1
6.8 k
Станіслаў Драгун
2
1
1
2
2
6.8 k
Дзьмітры Хлебасолаў
2
1
1
1
1
6.8 k
Вадзім Курловіч
2
1
1
1
1
6.7 k
Алег Вераціла
2
1
1
1
1
6.7 k
Павал Чалядка
2
1
1
1
1
6.7 k
Ігар Варанкоў
2
1
1
1
1
6.5 k
Аляксей Рыяс
2
1
1
1
1
6.4 k
Арцём Канцавы
2
1
1
1
1
6.4 k
Павал Назаранка
2
1
1
-2
2
6.4 k
Дзьмітры Коўб
2
1
1
1
1
6.4 k
Арцём Скітоў
2
1
1
-2
2
6.4 k
Максім Бардачоў
3
1
1
1
1
6.2 k
Андрэй Клімовіч
2
1
1
1
1
6.1 k
Аляксей Гаўрыловіч
2
1
1
1
1
6 k
Аляксандар Кучараў
1
1
1
1
6 k
Аляксандар Валер’евіч Паўлаў
2
1
1
1
1
5.8 k
Арцём Мілеўскі
2
1
1
2
2
5.8 k
Антон Матвеенка
4
1
1
-736
736
5.7 k
Уласныя лікі, вэктары і прасторы
2
1
1
1
1
5.6 k
Дзьмітры Алісейка
2
1
1
1
1
5.6 k
Арцём Булойчык
2
1
1
-1
1
5.4 k
Валеры Жукоўскі
2
1
1
1
1
5.4 k
Арцём Фядзянін
4
1
1
67
67
5.3 k
Лаўкенікі
2
1
1
1
1
5.3 k
Сяргей Мацьвейчык
3
1
1
1
1
5.3 k
Руслан Цевераў
2
1
1
1
1
5.2 k
Кірыл Вяргейчык
2
1
1
1
1
5.2 k
Андрэй Варанкоў
2
1
1
-94
94
5.1 k
Банк інвэстыцыйных тэхналёгіяў
2
1
1
-1
1
5.1 k
Вячаслаў Камінскі
2
1
1
1
1
5.1 k
Віталь Ганіч
2
1
1
1
1
5 k
Дзяніс Трапашка
2
1
1
1
1
5 k
Ігар Бурко
2
1
1
1
1
5 k
Яўген Калінін
2
1
1
1
1
4.9 k
Мікалай Загвозьдзін
2
1
1
1
1
4.9 k
Яўген Барсукоў
2
1
1
1
1
4.9 k
Яўген Лебедзеў
2
1
1
1
1
4.8 k
Ягор Хаткевіч
2
1
1
1
1
4.8 k
Андрэй Залескі
2
1
1
1
1
4.8 k
Павал Рыбак
2
1
1
1
1
4.7 k
Аляксандар Джыгера
2
1
1
1
1
4.7 k
Аляксей Рудзянок
10
1
1
-97
97
4.7 k
Дарога Р3 (Беларусь)
2
1
1
1
1
4.7 k
Яўген Савасьцьянаў
4
1
1
-2
2
4.7 k
Аляксей Краўчанка
2
1
1
1
1
4.7 k
Максім Валадзько
2
1
1
1
1
4.6 k
Аляксандар Сялява
3
1
1
1
1
4.6 k
Арцём Васькоў
6
1
1
16
16
4.6 k
Забельскі дамініканскі калегіюм
2
1
1
1
1
4.5 k
Дзьмітры Іваноў
2
1
1
1
1
4.5 k
Станіслаў Сазановіч
2
1
1
-2
2
4.5 k
Аляксей Бялевіч
2
1
1
1
1
4.4 k
Сямён Шасьцілоўскі
2
1
1
1
1
4.4 k
Антон Шэпелеў
2
1
1
1
1
4.4 k
Юры Кавалёў
2
1
1
1
1
4.3 k
Уладзіслаў Жук
2
1
1
1
1
4.3 k
Кірыл Сідарэнка
2
1
1
1
1
4.3 k
Мікалай Раманюк
2
1
1
-2
2
4.3 k
Аляксей Іваноў
2
1
1
79
79
4.3 k
Раман Сьцяпанаў
2
1
1
1
1
4.2 k
Андрэй Шчарбакоў
2
1
1
1
1
4.2 k
Яўген Клапоцкі
2
1
1
1
1
4.1 k
Алег Патоцкі
2
1
1
1
1
4.1 k
Сямён Смунёў
2
1
1
223
223
4.1 k
Леніна (Сычкаўскі сельсавет)
2
1
1
1
1
4.1 k
Аляксандар Пазьняк
2
1
1
1
1
4 k
Дзьмітры Зіновіч
2
1
1
1
1
4 k
Дзьмітры Вашкель
2
1
1
1
1
4 k
Мікалай Золатаў
1
1
-6
6
4 k
Ройтэрз
2
1
1
1
1
4 k
Ягор Сямёнаў
2
1
1
1
1
3.9 k
Мікіта Навумаў
2
1
1
1
1
3.9 k
Максім Чыж
2
1
1
1
1
3.9 k
Раман Грыбоўскі
7
1
1
139
139
3.9 k
Awario
2
1
1
-2
2
3.8 k
Аляксей Доўгель
2
1
1
1
1
3.8 k
Дзяніс Кавалеўскі
2
1
1
-2
2
3.8 k
Сяргей Усеня
2
1
1
1
1
3.8 k
Максім Талейка
2
1
1
1
1
3.8 k
Ян Сянкевіч
2
1
1
1
1
3.8 k
Сяргей Пушнякоў
2
1
1
1
1
3.7 k
Юры Валавік
1
1
2
2
3.7 k
Гомельская акруга
2
1
1
1
1
3.7 k
Ігар Шумілаў
2
1
1
1
1
3.7 k
Яўген Нікіцін
2
1
1
2
2
3.7 k
Алег Еўдакімаў
2
1
1
1
1
3.7 k
Дзьмітры Анцілеўскі
2
1
1
1
1
3.7 k
Віталь Шапятоўскі
6
1
1
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Чачэвічы
2
1
1
1
1
3.7 k
Дзяніс Шчарбіцкі
2
1
1
1
1
3.7 k
Андрэй Якімаў
3
1
1
78
78
3.7 k
Глінная Слабада
3
1
1
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Люшча
2
1
1
1
1
3.6 k
Уладзімер Жураў
2
1
1
1
1
3.6 k
Дзяніс Якубовіч
2
1
1
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Вышні
2
1
1
2
2
3.5 k
Максім Высоцкі
2
1
1
1
1
3.5 k
Ігар Зюлеў
2
1
1
1
1
3.5 k
Кірыл Пячэнін
5
1
1
0
0
3.5 k
Даўгінаўскі сельсавет (Мёрскі раён)
2
1
1
-2
2
3.4 k
Мікіта Мятліцкі
2
1
1
1
1
3.4 k
Ігар Тыманюк
3
1
1
-2
2
3.4 k
Антон Новікаў
2
1
1
1
1
3.4 k
Дзьмітры Сьвірыдзенка