Wikiscan
⇝
be-tarask.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
9 October 2017
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
401
0
0
Галоўная старонка
2
2
1.2 k
1.1 k
33 k
Асіпавічы
320
0
0
Францішак Скарына
15
1
2
13 k
13 k
16 k
Гомельская япархія
15
2
7
1.5 k
1.5 k
35 k
Кобрынь
20
1
3
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Шторм: палаючы ліст
16
2
2
262
262
1.4 k
Жан Рашфор
45
2
2
0
0
29 k
Васіль Быкаў
3
1
1
4.2 k
4.1 k
33 k
Матчы зборнай Беларусі па футболе 2017 году
13
2
3
0
390
1.8 k
Герб Латвійскай ССР
12
2
4
0
204
3.7 k
Сьцяг Малдаўскай ССР
21
2
3
0
38
32 k
Прыднястроўе
15
2
3
0
362
2 k
Герб Малдаўскай ССР
1
12
85
85
15 k
Слонімская сынагога
7
1
3
1 k
1003
16 k
Обаль
12
2
3
0
174
4.7 k
Аляксей Навальны
1
8
34
34
14 k
Касьцёл Найсьвяцейшай Тройцы і кляштар бэрнардынаў (Слонім)
1
5
19
19
9.6 k
Касьцёл Божага Цела і кляштар канонікаў лятэранскіх (Слонім)
9
2
2
0
2
13 k
Сьцяг Прыднястроўя
6
1
3
955
955
5.7 k
Ольса
6
2
2
0
40
63 k
Малдоўская Дэмакратычная Рэспубліка
1
5
21
21
11 k
Касьцёл Беззаганнага Зачацьця Найсьвяцейшай Панны Марыі і кляштар бэрнард…
3
1
1
1.5 k
1.4 k
1.4 k
Ніжні Ноўгарад (баскетбольны клюб)
3
1
1
1.1 k
1 k
7 k
Гошчава
1
1
381
381
381
Катэгорыя:Ордэн Данэброг
4
1
1
921
921
3.6 k
Чучвы
4
1
1
891
891
78 k
Адукацыя ў Беларусі
3
1
1
804
804
4.8 k
Кокбэрн Таўн
9
1
3
28
28
16 k
Амсьціслаўскі раён
2
1
1
782
782
12 k
Аляксандар Карніцкі
52
1
1
4
4
56 k
Максім Гарэцкі
5
1
3
12
12
849
Амсьціслаўскі сельсавет
4
1
3
14
14
1.5 k
Мазалаўскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
4
1
3
14
14
1.4 k
Сялецкі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
1
1
157
157
157
Сьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Мсьціслаўскага раёну
1
1
151
151
15 k
Качэрычы
2
1
8
35
35
10 k
Касьцёл Сьвятога Апостала Андрэя (Слонім)
1
1
119
119
119
Старасельскі сельсавет (Мсьціслаўскі раён)
1
1
119
119
119
Краснагорскі сельсавет (Мсьціслаўскі раён)
1
1
115
115
115
Лапацінскі сельсавет (Мсьціслаўскі раён)
1
1
115
115
115
Мазалаўскі сельсавет (Мсьціслаўскі раён)
1
1
113
113
113
Шыркаўскі сельсавет (Мсьціслаўскі раён)
1
1
109
109
109
Янаўскі сельсавет (Мсьціслаўскі раён)
1
1
109
109
109
Сялецкі сельсавет (Мсьціслаўскі раён)
8
1
2
11
11
4.6 k
Ігар Бурко
2
1
1
-602
602
26 k
Зборная Беларусі па футболе
3
1
1
-583
583
8.7 k
Робэрт Льюіс Стывэнсан
1
1
97
97
97
Старое Сяло (Мсьціслаўскі раён)
1
1
92
92
92
Сакалова (Мсьціслаўскі раён)
3
1
3
20
20
4.3 k
Старое Сяло (Амсьціслаўскі раён)
1
1
83
83
83
Мсьціслаўскі сельсавет
1
1
77
77
77
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Белай зоркі на ланцугу
3
1
3
12
12
3.9 k
Сакалова (Амсьціслаўскі раён)
5
1
2
-11
21
5 k
Аляксей Янушкевіч
1
1
70
70
70
Катэгорыя:Ордэн Белай зоркі
1
1
56
56
150
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Белай зоркі
2
1
2
14
14
1.3 k
Старасельскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
2
1
2
10
10
1.2 k
Шыркаўскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
2
1
2
10
10
1.1 k
Янаўскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
2
1
2
10
10
1 k
Лапацінскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
2
1
2
10
10
2.3 k
Краснагорскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
2
1
2
10
10
130 k
Сьпіс помнікаў архітэктуры Вялікага Княства Літоўскага, зруйнаваных улада…
6
1
2
-42
42
30 k
Крычаў
5
1
2
9
13
29 k
Докшыцы
4
1
1
368
368
12 k
Ар’ен Робэн
6
1
2
2
2
155
Катэгорыя:Населеныя пункты Амсьціслаўскага раёну
6
1
2
2
2
228
Катэгорыя:Адміністрацыйна-тэрытарыяльны падзел Амсьціслаўскага раёну
5
1
2
2
2
243
Катэгорыя:Былыя сельсаветы Амсьціслаўскага раёну
4
1
2
2
2
290
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Амсьціслаўскім раёне
3
1
2
2
2
135
Катэгорыя:Мазалаўскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
3
1
1
287
287
86 k
Ворша
2
1
2
2
2
14 k
Сьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Амсьціслаўскага раёну
3
1
1
254
254
254
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Крыжа зямлі Марыі на ланцугу
1
1
5
5
3.3 k
Дзяніс Образаў
1
1
2
2
24 k
Гісторыя Слоніму
1
1
2
2
2.2 k
Забалацкі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
1
1
2
2
1010
Клінскі сельсавет (Амсьціслаўскі раён)
1
1
2
2
21 k
Гісторыя Жлобіна
1
1
3
3
109 k
Сьпіс помнікаў гісторыі і архітэктуры Беларусі, зруйнаваных уладамі СССР
2
1
1
237
237
237
Катэгорыя:Аргентынскія футбалісты і футбалісткі на Алімпійскіх гульнях
6
1
1
169
169
169
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Крыжа зямлі Марыі
4
1
1
201
201
13 k
Гісторыя Іўя
8
1
1
118
118
27 k
Заслаўе
10
1
1
72
72
8.1 k
Оляфур Рагнар Грымсан
3
1
1
-177
177
2.4 k
Мэтраполітэн (музэй)
5
1
1
143
143
26 k
Янаў
3
1
1
152
152
26 k
Сьпіс гісторыка-культурных каштоўнасьцяў Браслаўскага раёну
2
1
1
136
136
136
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Данэброга
3
1
1
-97
97
2.4 k
Джэймз Морысан
4
1
1
-78
78
1.8 k
Бутэрброд
2
1
1
-102
102
1.6 k
Зялёны Бор
7
1
1
-11
11
28 k
Шклоў
7
1
1
8
8
48 k
Амсьціслаў
7
1
1
9
9
24 k
Кіеў
3
1
1
70
70
70
Катэгорыя:Ордэн Крыжа зямлі Марыі
2
1
1
87
87
25 k
Шахцёр Салігорск
3
1
1
-65
65
2.9 k
Янаўскі сельсавет (Хоцімскі раён)
4
1
1
49
49
49
Катэгорыя:Фільмы 2017 году
2
1
1
73
73
73
Мсьціслаўскі раён
3
1
1
54
54
18 k
Бабруйскае староства
2
1
1
-61
61
5.4 k
Ліпавая Даліна
2
1
1
61
61
4 k
Цімафей Калачоў
4
1
1
-16
16
11 k
Маартэн Стэкеленбург
4
1
1
-17
17
29 k
Стоўпцы
4
1
1
14
14
257
Катэгорыя:Паўднёвая Амэрыка
3
1
1
-29
29
3 k
Мэнталітэт
4
1
1
12
12
2.6 k
Мэмфіс Дэпай
3
1
1
-28
28
2.1 k
Міс Беларусь-2004
4
1
1
9
9
4.6 k
Іван Маеўскі
4
1
1
6
6
24 k
Валожын
3
1
1
-14
14
4.6 k
Дэлі Блінд
3
1
1
-12
12
276
Катэгорыя:Менск
3
1
1
-8
8
5.1 k
Джарджыніё Вэйнальдум
3
1
1
9
9
4.6 k
Дарыль Янмаат
3
1
1
9
9
3.5 k
Юры Валавік
3
1
1
-7
7
34 k
Лепель
3
1
1
9
9
7.9 k
Сяргей Паліцевіч
3
1
1
6
6
6.4 k
Станіслаў Драгун
3
1
1
6
6
9.3 k
Сяргей Чэрнік
3
1
1
6
6
5.8 k
Антон Сарока
3
1
1
6
6
4.9 k
Сяргей Балановіч
3
1
1
6
6
6.1 k
Аляксей Рыяс
3
1
1
6
6
6.6 k
Мікалай Сігневіч
3
1
1
6
6
4.3 k
Руслан Цевераў
2
1
1
14
14
1.5 k
Лютненскі сельсавет
2
1
1
10
10
1.3 k
Доўгавіцкі сельсавет
2
1
1
-9
9
158
Катэгорыя:Танцы
2
1
1
10
10
4.2 k
Дзьмітры Бонахаў
2
1
1
10
10
2.6 k
Ходасаўскі сельсавет
2
1
1
9
9
3.2 k
Максім Талейка
2
1
1
10
10
1.3 k
Ракшынскі сельсавет
2
1
1
10
10
1.5 k
Сапрынавіцкі сельсавет
2
1
1
10
10
1.3 k
Разьдзельскі сельсавет
2
1
1
10
10
1.2 k
Падсолтаўскі сельсавет
2
1
1
8
8
1.2 k
Капачоўскі сельсавет
2
1
1
8
8
1 k
Мушынскі сельсавет
2
1
1
-8
8
12 k
Сяргей Крывец
2
1
1
6
6
20 k
Аляксандар Крывіцкі
9
1
2
6
6
4 k
Людміла Сільнова
82
0
0
Уладзімер Дубоўка
7
1
1
0
0
91
Катэгорыя:Амсьціслаўскі раён
5
1
1
2
2
54 k
Слонім
5
1
1
0
0
4.2 k
Яспэр Сылесэн
4
1
1
2
2
1.5 k
Малькаўскі нацыянальны літоўскі сельсавет
4
1
1
-1
1
4.9 k
Бас Дост
3
1
1
5
5
4.8 k
Эдгар Аляхновіч
3
1
1
5
5
4.9 k
Андрэй Варанкоў
3
1
1
5
5
5.6 k
Павал Назаранка
3
1
1
5
5
2.8 k
Дзьмітры Лебедзеў
3
1
1
5
5
3.1 k
Міхаіл Шыбун