Wikiscan
⇝
be-tarask.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Most active pages
14 June 2017
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
17
1
15
1.3 k
1.3 k
22 k
Столін
11
1
5
269
271
26 k
Ляхавічы
5
1
3
2 k
1.9 k
5.6 k
Міхалінава (Дубровенскі раён)
7
1
3
1.8 k
1.8 k
5.5 k
Баева
7
1
3
1.1 k
1 k
4.7 k
Казарынава
6
1
3
1.1 k
1.1 k
4.7 k
Юкава
6
1
3
982
1022
4.7 k
Барсукі (Дубровенскі раён)
7
1
3
959
959
4.7 k
Ірвяніца
7
1
3
937
937
4.5 k
Коршыкава
5
1
3
713
915
8.1 k
Касьцёл Сьвятой Вэранікі і кляштар бэрнардынаў (Селішча)
12
1
3
28
424
13 k
Селішча (Ушацкі раён)
7
1
3
131
131
4.5 k
Віленская друкарня Скарыны
16
1
2
14 k
14 k
14 k
Елькаўшчына
5
2
2
-339
339
99 k
Паўстаньне 1863 году на Пружаншчыне
7
2
2
-5
5
4.8 k
Гускварна
7
1
2
1 k
1002
4.7 k
Пецькі (Віцебская вобласьць)
5
1
2
984
984
4.6 k
Слатаўшчына
6
1
2
952
952
4.5 k
Парфенкава
5
1
2
955
955
4.6 k
Лапыроўшчына
5
1
2
918
918
4.4 k
Расткова
4
1
2
933
933
4.5 k
Дзям’янкава
4
1
2
924
924
4.4 k
Русаны
4
1
2
921
921
4.5 k
Гуракі
1
2
133
133
13 k
Гарадок (Глускі раён)
5
1
2
884
884
7.2 k
Андрэй Лянкевіч
5
1
2
211
211
1 k
Велікалуцкі сельсавет
3
1
2
233
233
233
Катэгорыя:Населеныя пункты лэну Ёнчэпінг
3
1
2
197
197
23 k
Петрыкаў
6
1
2
93
159
28 k
Чашнікі
3
1
2
71
325
31 k
Рагачоў
1
1
5.7 k
5.6 k
5.6 k
Праская друкарня Скарыны
3
1
1
7.1 k
7 k
23 k
Матчы зборнай Беларусі па футболе 2017 году
5
1
1
4.1 k
4 k
8.6 k
Падатак
3
1
1
2.8 k
2.8 k
2.8 k
Хасэ Ігнасіё Фэрнандэс Іглесіяс
6
1
1
2.6 k
2.5 k
15 k
Наступствы Чарнобыльскай катастрофы
7
1
1
1.9 k
1.8 k
4.9 k
Зона адчужэньня Чарнобыльскай АЭС
4
1
1
2 k
2 k
9.7 k
Першая расейска-чачэнская вайна
6
1
1
1.3 k
1.3 k
7.6 k
Дубровенскі раён
2
1
1
1.4 k
1.4 k
3.6 k
Скрышава (Карэліцкі раён)
4
1
1
1.2 k
1.2 k
1.2 k
Бляў-Вайс Лінц
3
1
1
1 k
1014
4.5 k
Мікіціна
3
1
1
979
979
15 k
Крупскі раён
4
1
1
845
845
12 k
Ляды (Дубровенскі раён)
2
1
1
873
873
4.4 k
Бяскі
3
1
1
838
838
9.3 k
Расасенка
1
1
262
262
262
Катэгорыя:Летувіскія дзеячы мастацтваў
4
1
1
780
780
4.4 k
Лаўкі (Дубровенскі раён)
1
1
251
251
25 k
Хвойнікі
1
1
180
180
5.9 k
Арэса Любань
1
1
146
146
146
Катэгорыя:Камуны лэну Ёнчэпінг
1
1
132
132
132
Катэгорыя:Населеныя пункты паводле камунаў Швэцыі
1
1
114
114
114
Віленская гімназія імя Францыска Скарыны
1
1
110
110
110
Катэгорыя:Ёнчэпінг (лэн)
4
1
1
578
578
578
Рахавічы
1
1
99
99
8.8 k
Мікашэвічы (футбольны клюб)
1
1
55
55
24 k
Лыскаў
5
1
1
442
442
19 k
Брагін
1
1
17
17
18 k
Вялікая вуліца (Вільня)
2
1
1
406
406
29 k
Крычаў
5
1
1
335
335
335
Катэгорыя:Населеныя пункты камуны Ёнчэпінг
7
1
1
248
248
54 k
Слонім
6
1
1
250
250
250
Катэгорыя:Гускварна
2
1
1
-296
296
6.6 k
Роўбіцкі сельсавет
1
1
-4
4
3.6 k
Торбалава
1
1
1
1
3.8 k
Андрэй Сяргеевіч Саковіч
3
1
1
237
237
20 k
Стрэшын
4
1
1
221
221
20 k
Прапойск
3
1
1
231
231
30 k
Сянно
2
1
1
240
240
11 k
Радамля
2
1
1
240
240
16 k
Новы Сьвержань
4
1
1
204
204
21 k
Копысь
4
1
1
202
202
47 k
Амсьціслаў
3
1
1
210
210
1.1 k
Вэліты
3
1
1
-195
195
4.5 k
Нэшвіл
2
1
1
211
211
11 k
Лукомаль
3
1
1
191
191
10 k
Варонічы
2
1
1
201
201
15 k
Радунь
2
1
1
178
178
178
Катэгорыя:Летувіскія скульптары
4
1
1
-144
144
10 k
Канстанцінаўка
4
1
1
143
143
50 k
Тураў
2
1
1
-173
173
2.8 k
Тутэйшыя (фільм, 1993)
9
1
1
55
55
4.9 k
Яўген Кантылёў
2
1
1
170
170
11 k
Лоск
2
1
1
168
168
4.1 k
Зборная ТФ Гомель
3
1
1
144
144
23 k
Новая Мыш
3
1
1
142
142
8.4 k
Я, Францыск Скарына…
5
1
1
-103
103
15 k
Валынцы
5
1
1
-104
104
3.6 k
Грабавец (Берасьцейская вобласьць)
3
1
1
130
130
14 k
Матчы зборнай Беларусі па футболе
3
1
1
127
127
2.1 k
Аляксандар Тарасеня
2
1
1
136
136
136
Катэгорыя:Геаграфія лэну Ёнчэпінг
3
1
1
101
101
3.7 k
Парэ
2
1
1
-111
111
766
Мураскі сельсавет
3
1
1
92
92
92
Катэгорыя:Ёнчэпінг (камуна)
3
1
1
87
87
4.5 k
Спадарожнік Рэчыца
3
1
1
-62
62
7.2 k
Крывань (гара)
2
1
1
-71
71
9.1 k
Том Томск
2
1
1
-68
68
1.7 k
Ратайчыцкі сельсавет
3
1
1
47
47
4.6 k
Канатоп (горад)
2
1
1
-58
58
2 k
Вуліца Солтыса (Менск)
3
1
1
40
40
16 k
Магільна
2
1
1
57
57
2.6 k
Кругліцкі сельсавет
4
1
1
-21
21
4.1 k
Вялікія Лукі (Берасьцейская вобласьць)
4
1
1
15
15
24 k
Чачэрск
4
1
1
8
8
2.2 k
Ёнчэпінг (камуна)
15
1
1
0
0
147
Катэгорыя:Велікалуцкі сельсавет
2
1
1
38
38
12 k
Гарадок (Маладэчанскі раён)
2
1
1
-35
35
1.7 k
Лукавіна
2
1
1
-33
33
8.2 k
Барыс Юр’евіч
2
1
1
31
31
17 k
Лоеў
2
1
1
-25
25
231
Катэгорыя:Расейскія пэдагогі
3
1
1
7
7
16 k
Сураж
2
1
1
21
21
12 k
Астрашыцкі Гарадок
2
1
1
-15
15
6.2 k
Абадан
2
1
1
10
10
1.2 k
Чудзка-Пскоўскае возера
2
1
1
8
8
28 k
Радашкавічы
2
1
1
8
8
13 k
Сьвіслач (Магілёўская вобласьць)
2
1
1
7
7
23 k
Гарадок
2
1
1
6
6
5.1 k
Ёнчэпінг (лэн)
6
1
1
-2
2
34 k
Кобрынь
6
1
1
0
0
30 k
Дональд Трамп
4
1
1
-5
5
8.2 k
Шчэцін
4
1
1
-4
4
3.7 k
Новыя Лукі (Берасьцейская вобласьць)
4
1
1
-4
4
3.6 k
Малыя Лукі
4
1
1
-4
4
3.6 k
Крыжыкі
4
1
1
-2
2
29 k
Капыль
4
1
1
-2
2
3.9 k
Русіно
4
1
1
-2
2
3.6 k
Капані (Берасьцейская вобласьць)
4
1
1
1
1
3.7 k
Іван Васілёнак
3
1
1
-4
4
3.7 k
Янова (Берасьцейская вобласьць)
3
1
1
1
1
3.9 k
Андрэй Шамрук
3
1
1
1
1
3.2 k
Андрэй Антанюк
3
1
1
0
0
43 k
Маладэчна
2
1
1
5
5
3.6 k
Раман Сьцяпанаў
2
1
1
2
2
6 k
Алег Шкабара
2
1
1
2
2
3.2 k
Ян Сянкевіч
2
1
1
2
2
4.9 k
Сяргей Цьвяцінскі
2
1
1
2
2
4.5 k
Ігар Трухаў
2
1
1
2
2
3.1 k
Валеры Мараў
2
1
1
2
2
4 k
Максім Грачыха
2
1
1
2
2
4.1 k
Яўген Лебедзеў
2
1
1
2
2
5.8 k
Сяргей Кавалюк
2
1
1
2
2
4.1 k
Кірыл Сідарэнка
2
1
1
2
2
4.1 k
Сяргей Лявіцкі
2
1
1
2
2
2.6 k
Юры Гольцаў
2
1
1
2
2
5.1 k
Сяргей Новік
2
1
1
2
2
3.2 k
Антон Цярэшчанка
2
1
1
2
2
3.1 k
Станіслаў Іжакоўскі
2
1
1
2
2
3.9 k
Павал Люцько
2
1
1
2
2
2.7 k
Павал Дзямідчык